| Dan2991 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac surorii mele de ziua ei? Implineste 18 ani.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Gândește-te și tu la ce i-ar plăcea. Fă ceva amuzant împreună cu familia, alege ceva ce ar trebui s-o surprindă, ori te poți limita la cadourile „clasice", o pereche de cercei, un tricou personalizat, un parfum, ceva simbolic cu numele ei, poate un lănțișor de argint cu inițiala prenumelui... găsești tu ceva...

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu nu stii ceea ce ii place, atunci cumpara-i un pix.

| unprietenaproape a răspuns:

un parfum, un buchet mare de flori.

| Andeuta a răspuns:

Incearca ceva personalizat. Un obiect decorativ, o bijuterie.

| OhGodWhy a răspuns:

Un obiect de stimulare a placerii cum ar fi un... Dildo

| Dan2991 explică (pentru OhGodWhy):

Genial! esti genial!

| Ghknn a răspuns:

O mașină.

| ddoorriiaannaa a răspuns:

O rama, cu o fotografie cu voi doi, sau cu familia voastra + niste flori. Ce zici?

| viky24 a răspuns:

Un buchet foarte mare de flori