| florentina94 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar prietenului meu de sf.valentin?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Si ca veni vorba de ceas, am eu unu de vanzare rolling on the floor

11 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Ai putea sa ii iei ceva simbolic... ce sa stie mereu ca e de la tine. Un breloc cu numele tau... iar tu sa iti iei breloc cu numele lui.Sau ceva chestii personalizate...gen...medalion cu jumate de inimioara(jumate ramane la tine, jumate o dai lui). Sau bratara pe care sa va gravati initialele. Dragute sunt si pernitzele in forma de inimioara cu o poza cu voi doi imprimata.Sau o cana pe care sa ii gravezi ceva ce sa ii aduca aminte de cat de mult il iubesti in fiecare dimineata.Ai o gramada de variante...alegi tu cea mai potrivita.

| lost.in.rain a răspuns:

ceva simbolic care sa ii aduca aminte de sentimentele pe care le purtati: o cana personalizata, un breloc, poate fi o carte pe care sa ii faci o dedicatie sau poate fi pur si simplu o felicitare sugestiva. in fond, gestul conteaza!

| sexy a răspuns:

Dupa user name, as spune ca esti nascuta in 1994...
deci prietenul tau s-ar putea sa fie ceva mai mare...
o cunostiinta de-a mea de varsta ta i-a luat prietenului ei un cercel... poate iti surade ideea...
mult succes in alegerea cadoului potrivit

| samur1 a răspuns:

Nu exista nici un sf valentin in calendarul crestin ortodox pe 14 februarie! FIGURI! fa-i de ziua lui o surpriza mai bine!

| cosss a răspuns:

O BALERINA... CEVA...

| cosss a răspuns:

O BALERINA... CEVA.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

un ceas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu...depinde si de prietenul tau... ce gusturi are...alea alea. da iai putea lua un ursuletz de plus care sa aiba o inimioare si sa reprezinte ceva., sau o cana cu niste cuv pentru el...:Xetc.cautatonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Investeste intr-o intalnire intima pe care va veti aminti-o amandoi. adauga si-o poza pentru album.

| mihai_4471 a răspuns:

Pai iai o bratara din aur ca sai ramana amintire pentru tot deauna...