| frum a întrebat:

Ce cadou sa ii fac unui barbat de mos nicolae? Mentionez ca eu am 25 ani.el 41. Ne-am iubit o lunga perioada de timp apoi din diferite probleme din exterior ne-am despartit insa ne iubim in tacere. As vrea sa ii daruiesc ceva maine, dar sa fie sentimental nu de valoare sau de un personal.multumesc

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ai ceva talent, poti incerca sa ii scrii o poezie, gen acrostih, sau, pur si simplu cum simti, cum iti vine tie. Gestul conteaza.

| mgtow a răspuns:

Tu ai probleme in viata. invata sa traiesti cu unu de varsta ta

| darrio2007 a răspuns:

Este insurat, nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daruieste ti tie libertatea ca ai 25 ani, nu e cazul sa umbli cu barbati care ar putea sa iti fie tata

| cristimihailov a răspuns:

O partida in public, un striptease privat. Ceva care sa il faca sa simta ca traieste din nou.

| MeForeverAlone a răspuns:

O cravată pe care să inscripționezi, adică să coși pe spate sau acolo unde se face nodul numele lui, și o să țină minte că e de la tine. Sau ai putea să faci același lucru cu o batistă.
Ai putea de asemenea să-i cumperi un parfum și să legi de el un lănțișor sau un șnur cu un mic mesaj special de la tine, gen cum sunt pungile de cadou care au o cărticică mică legate cu o sfoară, pe care să scrii de la cine e cadoul, sau un mesaj special.
Multă Baftă!

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Niste fructe.

| dolceromania a răspuns:

Cel mai frumos cadou este sa-l parasesti pe mosneag, nu cred ca tu-l iubesti asa dragoste curata, cred ca mosu are bani.

| Tulceanu a răspuns:

Fă i un copil. Dacă lași pe mai târziu o să i zică tataie la grădiniță.

| NicoleVrl23 a răspuns:

Ai putea sa ii faci un album foto cu poze cu voi(daca aveti).
Sau sa personalizezi o cana\perna(ce vrei tu) cu voi happy Si gen sa fie un mesaj frumos pe el...Cam atat am in cap =) Sper sa te ajute.