| PurpleMonster a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitului meu de Crăciun, în afara de rama foto, parfum, ceas?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de vechimea relatiei.

| Bizon95 a răspuns:

... VIAGRA
nu exista ceva "mai bun" big grin

si ii pui un bilet felicitare:
"toti barbatii star p0rono folosesc viagra"
si asta e pe bune... no SHlT

| wildthing a răspuns:

Un tricou, o camasa...sau poate sa iti aduci o prietena si sa-i propui sa o faceti in 3...probabil asta e cadoul pe care l-ar aprecia cel mai mult.

| Andra9pk a răspuns:

laughing un hanorac,un portofel, casti, un joc (pc/xbox), accesorii de fumatori(daca e cazul gen bricheta usb/personalizata), ceva pentru sala/sport(daca practica: manusi, shaker pentru proteine,)chestii pentru masina(daca are)mnah...in orice caz, ceva ce ai auzit ca si-ar dori sau stii ca i-ar placea.
Depinde si de buget si varsta pe care o are.
Sau poti sa iei o cutie de cadou, si pui acolo laolalta chestii care ii plac, faci un cadou personalizat, in locul seturilor din comert.

| George18011993 a răspuns:

O jucarie erotica vibrator etc...