| oliviaronti91 a întrebat:

Ce cadouri doriti sa primiti de Craciun? Ce cadouri vreti sa oferiti?

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

As dori foarte mult sa primesc un job, de la mosu' sau de la oricine altcineva...Caut de un an si ceva si nu gasesc sad
Si as mai dori sa primesc intelegere in familie. De oferit pot sa-mi ofer sufletul, cu toata dragostea, mai mult nu pot... sad

7 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

As dori sa primesc cadouri utile sau macar cadouri din care sa reiasa ca acea persoana s-a gandit si a pus suflet, nu orice lucru care este ieftin si la promotie si primul care iese in cale cand intri in magazin

| mihaibrasov a răspuns:

Nu stiu ce si cui voi oferi, dar vreau sa primesc putina fericire (si asta spune tot).

| MariusPopa a răspuns:

De oferit ...nu prea am ce sa ofer.De primit mi-asi dorii sa primesc. o iubire sincera

| Bianqita a răspuns:

Mie imi plac chestiutele cu tema specifica sarbatoarii din momentul respectiv. Mi-ar place un glob de zapada, unul cum arata prin filme(ati prins ideea laughing ), o bratarica, un inelus, chestiute care sa-mi aduca aminte de persoana care mi-a facut cadoul.
Am cateva prietene la care trebuie sa le cumpar ceva, si m-am gandit la un inelus de fiecare, pentru ca il vor putea pastra, un parfum dragut pentru prietenul meu si pentru mama...ma mai gandesc. Poate niste cercelusi draguti de argint.Ieftin si draguttongue!

| Angel_4453 a răspuns:

De oferit ma mai gandesc.pentru ca nu am bugetul asa mare si in plus eu sunt doar un copil big grin.

De primit nu stiu...parca as vrea un mp3batting eyelashes dar totusi si haine. dar si dulciuri dar. crying trebuie sa ma gandesc tongue

| oliviaronti91 explică:

Ma intrebam daca va veti referi mai mult la "a darui" decat la "a primi". Rezultatele sunt vizibile.

| Victor_6850 a răspuns:

Eu as dori sa fie usor la licenta in februarie :) Fratele meu isi doreste o masina. http://lnk.ms/GR59f