| Dedeeeee a întrebat:

Ce cadouri faceti de ziua indragostitilor?big grin

Răspuns Câştigător
| iAngel a răspuns:

Iubitei mele ii fac cadou o felicitare scrisa si facuta de mine cu 4 poezii speciale pentru ea compuse de mine, o bratarica iar in acea punguta unde este bratarica cand o deschide va vedea si 100 de biletele cu 100 de motive pentru care o iubesc, si o perna care scrie TE IUBESC si jos "Si noaptea cand tu vei dormi, Eu cu gandul la ingerasul meu voi fi"

4 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Ceva original si nu foarte scump cum ar fi:o clepsidra, bijuterii,un maiou ori o cana cu poza sa,un parfum, un portofel,un tablou,un glob de cristal,o pernutsa,un breloc pentru chei, o esarfa in culorile preferate, o carte pentru varsta ei, o cutie de ciocolata, un buchet de flori,,o trusa de machiaj daca ii place sa se macheze,o gentuta mica,haine, papuci, un ursuletz de plus funny; un carnetel( pe prima pagina poti sa scriu eu ceva ), accseori,; o felicitare misto.
Incearca si tu.

| maria999 a răspuns:

Eu ii voi face cadou prietenului meu un plus care are un tricou cu poza lui si in mijloc scrie ''Te iubesc!''. Insa cadourile care ii vor placea cel mai mult ar fi prezenta mea si un album cu toate pozele pe care le-am facut de cand suntem impreuna.

| IAOIADNAA a răspuns:

Buna, mie mi-ar placea sa primesc de la iubitul meu o cutie de bomboane milka i love you, un trandafir rosu si o scrisoare de dragoste

| osutășaptezecișiunu a răspuns:

Eu sunt un baiat si i-as face iubitei mele cadou un buchet de flori si niste dulciuri. love struck