| Gabigabyi a întrebat:

Ce cadouri imi recomandati pentru mama?

7 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

"te iubesc mama, CHIAR TE IUBESC MAMA"
HUG with ALL YOUR SOUL!
nu e scump deloc, dar daca o spui din inima valoreaza MUUUULT MAI MULT DECAT DIAMANTE, insa doar pentru mama ta

mama mea a murit, imi doresc MULT sa ii fi facut asta FOARTE DES cand era in viatawinking

| Gabigabyi explică (pentru JicaContra):

Condoleante

| Gabigabyi explică (pentru JicaContra):

Numai sa ma creada ca in trecut am mai jignit-o

| JicaContra a răspuns (pentru Gabigabyi):

Deh, asta tine de cat de serioasa esti si cat de sincer zambesti cand faci astawinking

| Crescent a răspuns:

Tu ar trebui sa stii cel mai bine ce i-ar placea. Totusi, poti sa te gandesti la niste flori, o bijuterie, sau un parfum

| Gabigabyi explică (pentru Crescent):

Nici prea scumpe. Vreau o mica atentie.

| sierra1 a răspuns (pentru Gabigabyi):

Câți ani ai, ce venituri, câte surori etc...