| vale300 a întrebat:

Ce cadouri le pot oferi părinților? Zilele lor de naștere sunt la o zi distanță, peste o săptămână... Apropo, orice nu le-aș da nu le place și nu sunt mulțumiți...

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea rai parintii daca nu se bucura de eforturile tale, nu le mai da nimic

Bula
| Bula a răspuns:

In seara zilei anterioare ureaza-le "La multi ani", zambind, cu o larga imbratisare si pupici pe obraji!

| vale300 explică (pentru mgtow):

Mereu le ofer cv și sunt nemulțumiți, dacă nu le-aș oferi nimic cred că ar fi de 100 ori mai nemulțumiți.

| mgtow a răspuns (pentru vale300):

Ar trebui sa se gandeasca ca esti copilu lor si faci un efort imens sa ii vezi fericiti cand le dai ceva, ai niste parinti iesiti din comun

| Rd79 a răspuns:

Daca nu le place nimic, ofera-le dragostea si aprecierea ta happy

| Nătărău a răspuns:

Știi ce poți face? Dă-le un cadou care să le amintească de bunicii tăi.

| Dalmore a răspuns:

Un mare si frumos nimic.

| LaraClarice a răspuns:

O eșarfă mamei și un parfum tatei. Sau parfumuri pentru ambii.

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Cumpara-i tatălui tau un parfum, iar mamei tale poți sa-i iei niște flori și un parfum sau ciocolata.
Iar dacă zici ca sunt nemulțumiți..scrie-le și o scrisorica fiecăruia..in care sa le prezinți dragostea și respectul tau pentru ei. ‘) Sigur n-o sa dai greș cu asta. ‘))

| vale300 explică (pentru MariaEcaterina99Y):

La parfum nu o să le ghicesc gusturile și nu le va plăcea, de flori mama va zice că sunt bani pierduți aiurea pentru că oricum se ofilesc, oare de scrisoare... N-am 5 ani, vor spune că e un fleac și o pierdere de timp, am mai facut scrisori și nici nu au vrut să le citească...

| MariaEcaterina99Y a răspuns (pentru vale300):

Atunci spune-le ca nu le-ai luat nimic pentru ca nu sunt multumiți de tine.și ca nu te intereseaza dacă vor urla sau dacă vor comenta la acest fapt. Zi-le direct ca pur și simplu nu te intereseaza.