| Helloyellowday a întrebat:

Ce doriți la o relație?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astept hibdridul femeie care e in dezvoltare. Aia stie de toate si fidelitatea pe prim plan. Omul obisnuit e facut sa o dea in bara de fel

| Simpatic a răspuns:

O relatie trebuie sa se bazeze in viziunea mea pe un respect reciproc, daca respect si intelege nu exista atunci nici relatie nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înțelegere adevărată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire, încredere și respect reciproc.

| Sekim a răspuns:

Cel mai important lucru intr o relatie este iubirea si punct, nu exista dezbatere pe chestia asta. Atata timp cat un om te iubeste cu adevarat, va face orice pentru tine. Sa zicem ca nu va intelegeti si nu este respect in relatia aia, pai daca te iubeste, va face absolut orice ca sa fie intelegere si respect. Daca va certati si e iubire adevarata, isi va cere scuze fata de tine si va face orice sa fiti impreuna din nou ( depinde de caz dar se intelege ideea ). Eu de la o relatie ma astept sa primesc exact ceea ce ofer, atata timp cat pot oferi o iubire necontenita, ma astept la acelasi lucru, restul, vin pe parcurs daca nu sunt deja.