| teutza99 a întrebat:

Ce este mai exact verisoara, verisoarei care este verisoara cu mine? Ca ruda?

Răspuns Câştigător
| AleandraIleana98 a răspuns:

Nu e ruda cu tine

13 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Verisoara de rangul 2

| Barajag a răspuns:

Pai faci cam asa:parintii verisoarei tale sunt frati cu parintii tai si de aici faci mai departe legatura de rudeniebig grin

| Emena a răspuns:

Verisoara de gradu 2. daca tu si cu verisoara ta sunetti de 1.si verisoaara ta cu verisoara ei; la fel

| Absenta a răspuns:

Verisoara verisoarei tale nu e verisoara cu tine!

| andreutza94 a răspuns:

Cred ca o ruda fffffff indepartata laughing

| ecristinamc a răspuns:

Este verisoara ta buna sau de gradul 2.
Nu ai dat inca destule indicii.

Daca mai spui cate ceva iti voi spune cu exactitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic... poti s`o iubesti linistit. laughing Ii verisoara cu verisoara`ta nu si cu tinehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara de gradu doi. da dane mai mukte detalii... de pe ce ce este vara ai pentru tine ce legaturi are zii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vara ta drepta da si tu mai multe detalii teoretic din ce spui tu acolo e vara ta. fiindca tu ai o vara care care e verisoara cu verisoara ta iti e vara tie. da daca mai sunt si alte impedimente... depinde deci vara dreapta cu tine!

| TheToxicNightmare a răspuns:

Ce raspunsuri frate. Yo zic ca e la fel tot de gradu' 2.sad

| andrei123 a răspuns:

Nu prea ma pricep
! cred ca verisoara de gradu 3

| adytzusiatat a răspuns:

Veri de gradul 3.Cred...

| bubu_4410 a răspuns:

Pai daca e verisoara verisoarei tale nu sunteti rudetongue.
Asa ar venihappy.