| Angelindeed a întrebat:

Ce faceti cand aveti nevoie de atentia cuiva si sunteti foarte singuri?

Răspuns Apreciat de Editori
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu de fiecare dată trebuie să avem pe cineva lângă noi ca să ne simțim în siguranță sau fericiți, ci doar dacă această singurătate este imposibil de suportat.Îți recomand în momentele în care ești singur/ă să faci ceea ce-ți place cum ar fi să asculți muzică, să citești cărți etc.Tu ar trebui să ști ce persoane te pot ajuta să scapi de singurătate și în același timp să primești atenția cuvenită.
Eu îmi vizitez bunica de fiecare dată când mă simt singură.

2 răspunsuri:
| PuyaTimonel a răspuns:

Sa faci ceva ce sa o impresioneze.

| DeeyuAndrei a răspuns:

Te bagi în seama! Cu oricine!
Nu mai gândi în felul asta ca ajungi depresiv, serios. Nu ai cum sa fii singur, sunt 7 miliarde de oameni pe planetă laughing
Bagă-te în seama cu cine, fă glume, discută... sau îi spui cuiva apropiat ceea ce simți.