| xRaffy a întrebat:

Ce faceți dacă aflați ca iubitul/iubita voastră mai are inca o relație cu încă cineva și merge în paralel cu amândoi? Azi se vede cu unu și mâine cu altul.
Și pe Instagram își trecuse inițiala primului și la al doilea iubit și postează un story cu primul iubit etichetat și după alt story cu celalalt iubit. laughing Cea mai penibila chestie din viata mea. Evident ca nu am fost de acord sa o împart cu altcineva. laughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O aruncam la rechini. cateva injuraturi si scapam de ea asa procedam

| Simpatic a răspuns:

Pai nu mai bine faceti in 3 o partida sa va simtiti bine?
Lasand asta de oparte, ii dai papucii nu ai cum sa faci dintr-o curv9 femeie de casa.

| SilentRain a răspuns:

Ma razbun devil, da fix la fel sa-l doar la fel de tare
Eventual o caut si pe fata aia sa ii zic ce magari face "iubii " ei

| Zuzu1991 a răspuns:

Evident ca o parasesti
cum era aia, ce au in comun blondele si Unix-ul?
ambele sunt multi-user si multi-tasking big grin