| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti de revelion? Cata lume se uita la Dan Negru? O sa aiba al 20-lea revelion, nu stiu cand va mai fi egalat de altcineva. Anul trecut eram la Sibiu in piata mare-concert Stefan Banica Jr. Cam naspa sa faci revelionul in piata, frig...

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Ma uit la Dan Negru ca nu am bani sa ies undeva laughing
plus nu e mai comod in pat la caldurica cu sampania langa tine? rolling on the floor Poate o sa ies 5 minute sa ma uit la artificii la 12, dar din curte
NU uitati sa va puneti O DORINTA LA 12. pentru anul 2020
Mie in alti ani chiar mi s-au implinitwinking

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau in casa (economisesc bani) pentru ca vreau sa strang cat mai repede pentru un BMW valorat in 50.000€

suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice numai sa nu ma uit la tv. Un mare kitsch ce se întâmplă la posturile tv. Anul asta o sa fiu la munte...

| Dalmore a răspuns:

Îl petrec cu prietenii. Și dacă nu-i aveam pe ei, tot nu mă uitam la Dan Negru. Nici nu știam că mai există, mai bine aș mânca niște cozonac și m-aș culca.

| Yurisa a răspuns:

Probabil asta voi face. Pana azi dimineata aveam unde sa il fac, dar prietenul meu s-a despartit de mine asa ca laughing ma rog

| TheGentleman a răspuns (pentru Yurisa):

Îmi pare rău. Puteai totuși să te abții până în 1 ianuarie laughing

| Yurisa a răspuns (pentru TheGentleman):

De ce toata lumea ma invinuieste sad

| TheGentleman a răspuns (pentru Yurisa):

Îmi cer scuze, sincer. Credeam că totul a început de la reproșuriwinking

| Yurisa a răspuns (pentru TheGentleman):

Nu, dar am partea mea de vina laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anul trecut am mers în piața Sfatului ( sunt din Brașov). În fiecare an obișnuiesc sa fac asta. Dar a fost de toată jena, toți țăranii de turiști s-au adunat și ei în piață să petreacă trecerea dintre ani, iar la plecare ne-am blocat toți la intare pe o străduță. Ne-am călcat în picioare, asa ceva mai rar. De revelion acesta cred ca merg din nou, dar nu mai merg chiar în mijlocul mulțimii. Stau mai pe margine, pe lângă clădiri. Și aștept mai mult pana se eliberează piața, apoi plec și eu. Și eu nu merg în piață să văd concertul, eu merg special pentru trecerea dintre ani și focul de artificii. Merg cu o jumătate de ora înainte de ora 00:00, nu am timp sa îngheț.

La TV este emisiune de urmărit? Dan Negru? Ce glumă bună! Nu se compara ca acum mulți ani când era Țociu și Palade și Stela Popescu și Arșinel. Ăștia făceau specatol la TV de revelion. Acum aduce toți cocalarii, toți maneliștii.

| sayWhaaat a răspuns:

Pentru mine revelionul e aproape o zi ca oricare alta, imi place doar vara, si primavara dar mai putin. Imi place in tricou afara, cu ochelarii de soare si o bere in mana, la mare, la plaja, iarna doar hibernez, pe autopilot asteptand sa treaca odata

Deci da, dan negru it is laughing