| H17 a întrebat:

Ce i-ai scrie iubitului/iubitei tale de ziua lui/ei, pe un ursulet personalizat?

Răspuns Câştigător
| DeiiaCherry01 a răspuns:

Te iubesc asa cum esti. Iti voi fii alaturi in cele mai grele momente din viata si vom rade impreuna de pataniile noastre. Nu voi uita niciodata momentul in care (,...)

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,,te iubesc,, e suficient sa scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aş cumpăra iubitului meu un ursuleţ.

| blueheart a răspuns:

Te Iubesc!

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

"Esti tot ce am mai de pret". Poti cauta si altele pe net.

| MarYan00 a răspuns:

Eu unul nu i`as da niciun ursulet >big grin

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru MarYan00):

laughing Pentru ce sa mai dai banii si pe astea, nu?

| MarYan00 a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Site tampit, uneori laughing raspunsu complet era:
"eu unul nu i`as lua niciun urselet >big grin

| MarYan00 a răspuns (pentru MarYan00):

Uite`te tuuuuu! iar nu a luat raspunsul complet.da`o`n...frustrated

| kx123 a răspuns:

Eu cred ca as pune o poza cu noi doi.

| I1miss1you1Baby a răspuns:

Buna. Uite eu i-as scrie te iubesc in cateva limbi :
Te iubesc
I love you
Te amo
Te quero
Je'taime
Ich liebe dich
Sau ai mai putea sa ii scrii asa :
M-AI FACUT SA SIMT ETERNITATEA PRIN LACRIMA CE O VERSI DIN IUBIREA MEA SI AM SIMTIT CA TOTUL SE REDUCE LA A TA FIINTA. TEIUBESC E FOARTE PUTIN SPUS.E BANAL.E O METAFORA A TACERII CE DOAR NOI STIM SA O DEFINIM CA SUBLIM...TE IUBESC!

Daca cineva in lumea asta poate sa scrie pe soare, cu un cub de gheata, inseamna ca te iubeste mai mult ca mine.

Te iubesc cum iubeste pasarea, padurea, cum iubeste aurora, soarele, cum iubeste floarea, roua diminetii. Cu tine traiesc, exist, iubesc. Fara tine nu sunt nimic.
Funda? :X

| Loveyou_Ana_1997 a răspuns:

"Inima mea e pe jumatate goala, dar tu o completezi (cu dragostea ta)"Si o poza cu voi doi