| palade_gina a întrebat:

Ce i-as putea cumpara cadou mamei soacre? Ce s-ar potrivi? Precizez ca eu sunt norahappy

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ia-i un aparat electrocasnic. Fie un sandwich-maker, fie un prăjitor de pâine, ori un filtru de cafea + un pachet de cafea Jacobs, Un Multicooker (aparat de făcut pâine), o oală Slow Cooker (sub presiune). O sticlă de lichior/coniac/vin și flori (neapărat).
Să-ți trăiască! Și să se bucure de-o noră așa generoasă, ca tine. happy

| ancaval a răspuns:

Sunt atâtea reduceri la: blendere, fier de călcat, prăjitor de pâine, seturi de pahare/farfurii, etc. Ar fi frumos un astfel de cadou, adică mie mi-ar plăcea.
Sau...o floare frumoasă, un parfum, o bluză.

| GLA a răspuns:

O funie sa se spanzure! Nu te impretenii prea mult cu soacra ca nu se stie cum se intoarce impotriva ta. Si totusi ca si cadou, niste flori, o ciocolata si o cafea, gestul conteaza

| Daiana19322 a răspuns:

Buna. Un storcator de fructe, perna cu masaj, cos cu dulciuri, set de aromaterapie, set de ceai/cafea. Daca mai ai nevoie de idei, poti gasi aici:
https://www.gardianul.ro/cadouri/zi-de-nastere/#cadou-soacra-zi-de-nastere

| andreeaiovan a răspuns:

Eu iti recomand buchete de trandafiri din foita de sapun. Acestea rezista mult timp, pot fi puse oriunde si infrumusesteaza camera.

Eu personal le-am folosit si pentru baia dupa ce m-am plictisit de ele, fiind din sapun, se topesc imediat la contactul cu apa. Vezi aici preturi super ok: https://www.amprentahandmade.ro/trandafiri-sapun