| AlinaGeorgiana01 a întrebat:

Ce i-as putea cumpara mamei mele cadou?

Răspuns Câştigător
| BlooyGirl a răspuns:

Un lantisor elegant cu o inimioara sau cu zodia eihappy

8 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Cu parfumul nu dai niciodata gres, crede-ma!winkingInsa daca vrei ceva spectaculos de ce nu te "aliezi" cu tatal tau sau sora/fratele bunica/bunicul etc. Puneti impreuna banii si ii cumparati o bijuterie sau ii oferiti o zi la spa. Poate mergeti cu totii la cinema si vizionati un film impreuna.Depinde ce ii place mamei tale sa facahappySper ca te-am ajutat.

| summer12 a răspuns:

Un ghiveci cu flori big grin

| ღÐelly a răspuns:

Un parfum, 3 flori, o felicitare si cu un buchet de flori, orice i-ai lua ii ve placea mult sigurwinking

| Izza_4461 a răspuns:

Un parfum, un set de bijuteri, un ghiveci de flori big grin

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

La ce iti sugerez eu tiar trebui bani.Eu zic sai iei o bijuterie de aur un lantisor, crecei sau un inel. Sper ca te-am ajutathappy

| mony_3128 a răspuns:

Un parfum
o bluza
o vaza
haine
un colier
o bratara

| Mihaella_5671 a răspuns:

Buna! pai. Un buchet de flori ( trandafiri), o vaza, o rama pentru poze...mm cam atattonguetongue funda?

| AnaMaria_9891 a răspuns:

O pijama draguta si un buchet de flori. happy