| MihaiPavel21 a întrebat:

Ce i-aș putea face cadou mamei mele cu ocazia Crăciunului?

P. S. Menționez că bugetul maxim e de 30 RON! Oare găsesc ceva frumos să-i cumpăr din banii ăștia?

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ceva util in bucatarie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când joci la păcănele ce buget ai?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Au căni drăguțe în Pepco.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu stiu cum sunt alte mame dar pentru mine orice cadou este foarte frumos daca este oferit cu caldura.Di pacate eu am un baiat rece care comunica foarte putin si se inchide in el. Pentru mine cel mai frumos cadou ar fi sa nu ma tot atace pentru lucruri minore si sa fie mai dragut cu mine.Altceva nici nu mi-ar trebui.
In alta ordine de idei poti sa-i cumperi https://www.google.com/......ps?/search de asta orice femeie se bucura

| DarthNiger a răspuns:

O bratara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cana cu mesaj personalizat.

| sayWhaaat a răspuns:

Daca bugetul maxim e 30 de lei mai bine fa-i un cadou punand mana pe carte sa ti poti permite un buget mai mare de cadouri laughing

| Bariel a răspuns (pentru sayWhaaat):

Probabil e minor

| snzpaul a răspuns:

Uite o idee grozava de care sunt convins ca s-ar bucura. Fa-i o rama cu poze cu familia. La Pepco se găsesc acele rame cu mesaje: LOVE, FAMILY, LIFE, etc. Ele au între 5-7 poze de dimensiuni 10x15cm. Prețul unui print este de maxim 1 leu. Selectezi câteva poze cu ea și cei dragi ei, mergi la un foto express, le printezi și gata! Dai 25 de lei sau cât costa rama, hai și 30 sa fie... și mai pui 5 lei, nici atât, pentru printarea pozelor. Deci chiar dacă depășești cei 30 de RON, sunt doar 5 in plus. Și consider ca e un cadou drag! Il va vedea mereu prin casa.