| DianaAlexia96 a întrebat:

Ce i-as putea lua surorii mele de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| iugaroxana a răspuns:

In primul rand nu stim cati ani are si gustul ei. Daca are intre 0-5 ani cel mai bine este sa ii iei ceva ROZ. Daca are intre 5-10 ani poti sa ii iei haine(eu am 11 si stiu). Daca are intre 10-15 ani ii poti lua bijuterii. Daca are intre 15-20 ani un tablou cu parintii ei ar fi cel mai indicat pentru ca se va casatori(daca nu este deja casatorita) si va pleca (sau a plecat) de la casa parinteasca. Daca are intre 20-40 ani un bibelou frumos i-ar place cu siguranta. Daca are intre 40-100laughing atunci un buchet, de flori, o felicitare urari si o imbratisare i-ar place cu siguranta

| iugaroxana a răspuns (pentru iugaroxana):

Cati ani a facut?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi pe ce a pus ochii. Despre ce a vorbit in ultime vreme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un poster cu Justin Biber.

| DianaAlexia96 explică (pentru anonim_4396):

Nu ii place Justin Biber! laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru DianaAlexia96):

Doar glumeam.

| asdfghevere a răspuns:

Pai poti sa ii iei un telefon, o geanta de firma, o poza cu familia, bijuterii... depinde de gustul ei... carti
bilete la concertul formatiei preferate
cina romantica alaturi de iubit
parfum
gentuta pentru farduri
trusa de farduri
set de creme pentru fata, corp
tratament complet la un centru Spa
DVD-uri sau CD-uri cu filme sau muzica preferata
excursie de Craciun
set de bijuterii
obiecte vestimentare (tricou, bluza, pulover)
accesorii vestimentare (genti, curele, portofel)
obiecte de decor pentru casa
ghiveci cu plante decorative (Craciunita este extrem de cautata in aceasta perioada)
perna fantezie personalizata
aparatura pentru exercitii fizice efectuate acasa
role
aparat foto digital
album foto personalizat
telefon mobil
MP3 player