| Elisabeta21 a întrebat:

Ce idei de cadouri aveti pentru un baiat? De ziua lui de nastere? E pasionat de masini foarte rau.

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca ai fost cu el pe undeva cu masina, si ati facut si poze, fa rost de pe undeva de un capac de roata, scoate cele mai faine poze pe hirtie, si lipeste-le pe capac. ☺ E doar o idee, dar ar putea fi o amintire frumoasa.

| Iote a răspuns:

O macheta de masina, breloc cu masina...

| AlexElektro1987 a răspuns:

Un tricou sau vreun hanorac cu sigla producatorului de masini preferat, poti sa faci un set de genul un breloc, un tricou si niste pantaloni tot cu sigla, o machetă mai buna cu o masina care ii place, o husa de telefon sau daca nu esti sigura ce producator ii place sau ce model, mai bine ii iei vreun cadou normal, ca poate nu o sa ii placă.

| Bariel a răspuns:

Lamborghini