| Ioana0002 a întrebat:

Ce îl doare pe un băiat cel mai tare? Nu mai suport sa văd cum iubitul meu ma ignora nu ma bagă in seama și nu iese cu mine, vreau sa-l doară, dacă ii dau Block e o varianta? Altceva ce?

31 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oricum te ignora. Daca ii dai block nu te va mai cauta in veci.
Se pare ca durerea mare este la tine, nu la el.
Ăsta nu iti este iubit.

| RAY a răspuns:

Voi ne transformati din lupi in iepurasi ca apoi sa ne parasiti pentru un lup,atunci te mai si miri cine sa va ia in serios, bravo lui, un lup adevarat, fetele nu sunt de incredere, mai bine cu prieteni

suntserios
| suntserios a răspuns:

Haha, block.
Pai nu mai bine vorbiți voi să vedeți care e problema și eventual să o și rezolvați?

| Ioana0002 explică (pentru suntserios):

Degeaba vb ca nu înțelege, măcar sa vadă ca m-a pierdut prin comportamentul lui, el nu stie sa iubească nu stie ce e aia relație

| Genevaaa a răspuns (pentru Ioana0002):

Cred ca sa inchei printr un mesaj sec si dupa aia sa nu l mai bagi in seama. Ii va ridica un semn de intrebare probabil si isi va aduce aminte de momentele cand era altfel, cand il cautai etc si ii va parea rau mai mult sau mai putin

| suntserios a răspuns (pentru Ioana0002):

Pai atunci puneți punct și gata. E atât de simplu.

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu mai suporți, după ce o să îl doară, tu o să fii mai fericită?

| Ioana0002 explică (pentru sadrian46):

Da,sunt mai fericita singura decât cu cineva care da mesaj odată pe zi

| sadrian46 a răspuns (pentru Ioana0002):

Ei, atunci caută fericirea în continuare. O vei găsi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Discuta cu el. Nu cauta razbunare, ca nu te ajuta la nimic.
Spune-i care sunt asteptarile tale, si da-i papucii, daca nu se schimba.

| Ioana0002 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

E a doua oara când îl iert, băiatul asta nu se schimba!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Ioana0002):

Pai atunci nu prea e relatie.
Gaseste alt baiat, iesi cu el si ignora-l pe actualul.

| cristimihailov a răspuns:

Cand o sa mai cresti, s-ar putea sa intelegi valoarea sfatului urmator:

Du-te si cauta-ti un altul. Si cum zicea un om mare, nimeni nu scapa in viata, din viata.

Nu este timp pentru ura, razbunare si astea. Mergi la munte, urla, plangi si descarca-te cat vrei. Cand te intorci, ascunde-i amintirea in cimitirul amintirilor neplacute si mergi mai departe.

Chiar nu merita sa fii ofticata cu unul cand poti fii super fericita cu altul.

| Emma30555 a răspuns:

El te igbora fiindca nu are sentimente pentru tine. E destul de clar. Nu il va durea prea tare fiindca nu ii pasa, poti sa il ranesti in orgoliu eventual sau sa ii arati ca nu ai nevoie de el asta e posibil sa il imtrige si fiindcs oamenio au o latura egoista poate sa il schimbe pe timp scurt. Sfatul meu este sa il ignori si tu, sa nu i raspunzi mereu la mesaje, eventual ii raspunzi sec, trateaza l la fel, ocupati si tu timpul cu altceva, nu mai astepta dupa el si eventual cauta alt baiat

| Ioana0002 explică (pentru Emma30555):

L am blocat si cred ca i-am dat in orgoliu mai tare pentru ca nicio fata nu i-a facut asta, da msj odata pe zi, nu aveam la ce sa i rasp sec

| Emma30555 a răspuns (pentru Ioana0002):

Dar incearca sa te tii de treaba asta, schimba atitudinea

| CostinAlamariu a răspuns:

Ce îl doare cel mai tare? Dacă îl lovești în boașe lmao

| Brizbriz a răspuns:

"acum 35 minute | Ioana0002 a întrebat:
Ce îl doare pe un băiat cel mai tare?"

un ciocan in coa... bijuteriile de familie, aia doare rauuuu
o fata nici nu isi poate imagina cat de rau big grin

| mi25 a răspuns:

Tu chiar nu-ti dai seama ca el nu te vrea? Discuta cu tine doar sa nu te jigneasca prea tare.
Nu stiu de ce unele fete, chiar daca isi dau seama ca baiatul nu o vrea, ea tot vrea sa fie cu el?! Asta e ceva patologic.

| TheGentleman a răspuns:

Să te dai în bărci cu cel mai bun prieten al său sau cu un coleg de serviciu. Și ca să fie treaba treabă, fă întocmai cum spune refrenul de la „în lipsa mea" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îl mai caută nici tu, și când te va caută el dacă te va caută ii răspunzi sec!
Eu zic sa cunosti pe altcineva care te va pune pe tine pe primul loc nu pe prietenii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te vada cu altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa sexului. Nu mai face sex cu el. Te cauta dupa el...sau cauta pe alta, depinde rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa intreb daca cumva ai 14 ani

| GouDidodino a răspuns:

Fa sex cu altul și arata-i poze, o sa-l doară tare dacă într-adevăr tine la tine

| Kiran a răspuns:

Hmm, poate nu stie cum sa ofere afectiune, cred ca ti-ai dori un partener care sa iti fie mereu langa tine, sa iti arate devotatiune si sa te inteleaga... Nu e vina lui neaparat ca nu te-ai "documentat" despre el, ce fel de persoana este "in lume", si ce fel de persoana e "in privat". poate are probleme, poate nu stie sa ofere 'iubire'. daca el acum nu ii pasa de tine. cum sa il doara daca ii dai block? Daca iti pasa de el, incearca sa il cunosti, aflai comportamentul si cine e de fapt acel om. nu ca are 1. xx cm, brunet, ochii nu stiu cum si ii place sa faca ca hobby nu mai stiu ce. tu ca partenera ai dreptul sa aflii intrebandu-l sau nu, cine e acel om de fapt si cum a ajuns sa fie omul de acum, nu am folosit cea mai buna explicatie in cuvinte, dar intelegi ce vreau sa explic

| Ioana0002 explică (pentru Kiran):

Nu am ce sa i fac, am încercat, el la fel rămâne, mai mult de atât eu numai pot face, mulțumesc de raspuns! Nu am cum sa vb cu el dacă el nu Răspunde la mesaje

| Silviullet a răspuns:

De ce ai face asa ceva, si anume sa-l faci naspa?
Singura solutie este sa te desparti de el si fiecare sa-si vada de viata sa.
Cel mai tare il doare sa piarda o iubire adevarata din cauza ignorantei sale.

| Ioana0002 explică (pentru Silviullet):

Pentru ca vreau sa trec peste, el nu da un mesaj toată ziua si iese cu prietenii lui

| DaFrateEuSunt a răspuns (pentru Ioana0002):

De ce cred ca esti persoana de genul: "Eu voi il voi schimba"?
Nu mai bine discutati chestia asta, iar daca nu are de gand sa discute ii dai papucii? Tie ti-ar conveni sa se razbune cineva pe tine doar pentru ca nu ii oferi ceea ce are nevoie din punct de vedere emotional?