| 31decembrie2008 a întrebat:

Ce inseamna cand simti ca nu esti complet fara persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Inseamna ca iubesti persoana aia foarte mult si ca-ti lipseste foarte mult :-(.
Stiu sentimentul, crede-ma si nu-i deloc unul placut, ba din contra!
Sper sa-ti gasesti fericirea si dragostea adevarata! Numai bine, te pup!

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Inseamna ca aia simti. Ce altceva ar putea sa insemne? Cand simti ca ti-e foame, ce inseamna? Ca ti-e foame. Ce simtim, aia si e.

| simpluone a răspuns:

Ca-ti lipseste acea persoana!

Răspuns utilizator avertizat
| Sonny1994 a răspuns:

Duci lipsa unei persoana care sa te sprijine, sustina...Dar daca simti lipsa unei persoana anume, se poate a fi indragostita.