| Casler_Silvia_1979 a întrebat:

Ce înseamnă când visezi ca soțul se însoară cu alta?

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

O teama ascunsa in vreun coltisor al mintii cum ca te-ar insela, sau ar fi posibil acest lucru?
Da-mi voie sa ghicesc: relatia voastra e cam subreda, e ceva acolo care nu merge si asta te face sa te temi, sa nu mai fi asa de deschisa, lucru care duce la pierderea increderii. Sau gresesc?, si m-as bucura sa fie asa!

| mihai69 a răspuns:

Menage a trois!

| SilentRain a răspuns:

Inseamna ca are amanta, bate-l cu tigaia laughing))

| SkyPilot a răspuns:

Nimic. E doar un vis. Poate insa indica faptul ca tu, in sinea ta, nu ai incredere in el.

| Hammurabi a răspuns:

Inseamnă că vei avea un amant, bate-l cu tigaia. laughing))

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

E doar un vis. Nu trebuie să-i dai importanță.

| Treaem24 a răspuns:

Indică ca esti geloasa tie frica sa nul pierzi asta indica

| HeadGeneral a răspuns:

Înseamnă că ești invidios pe el. Dintr-un anumit punct de vedere, nu neapărat ca s-ar căsători cu alta!