| BlancaFantasma a întrebat:

Ce inseamna sa blochez o persoana(pe facebook)? daca blochez pe cineva persoana aceea ar putea afla ca am fost eu? si daca o blochez ce se intampla? FUnDa

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca o blochezi, nu iti mai poate da comentarii. stai linistita ca nu se afla nimic:p

| yuny a răspuns:

Pai voi 2 pe fc nu va mai puteti contacta deloc adica nu va mai gasitzi atunci cand va cautatzi si nu, nu isi poate da seama ca ai fost uh ca nu te mai vede, va crede ca te'ai sters contul sau ceva de genuwinking