| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă să fii posesiv într-o relaţie?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fi stăpânul în relație, nimic nu mișcă fără voia lui/ei!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

In orice relatie, oricata iubire ar exista intre parteneri, fiecare are nevoie si de libertate.El poate sa iasa cu baietii la o bere si ea la fel.Nu trebuie sa fie mereu impreuna pentru ca pana la urma or sa se sature.Eu vad posesivitatea ca pe gelozie iar persoanele geloase nu sunt sigure pe ele.Nu as putea sa fiu
cu un barbat care prezinta semne de nesiguranta in el insusi

| ankadella a răspuns:

Sa conduci relatia, sa fi posesorul ei :*

| Piscotel a răspuns:

Sa-ti controlezi partenerul pana la sufocare, sa nu-i oferi libertatea necesara, sa te superi imediat ce face ceva ce nu e pe placul tau...