| Pnin a întrebat:

Ce intrebari vi se par esentiale de pus la primele intalniri?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce interese urmaresti, cum stai cu banii? Ai masina buna? Proprietate privata sau chirie? Esti fustangiu (pentru el) sau iti plac barbatii la comanda (daca e femeie)

| Adry05 a răspuns:

Nu există că nu merg cu interviul pregătit. prefer să las discuția să evolueze natural și în funcție de context, persoană etc

| Freya1 a răspuns:

În general nu pui intrebari ca la interogatoriu, ci vorbesti ce iti vine atunci.
Dar probabil daca nu a-ti apucat să vă cunoasteti mai bine la telefon sau net, probabil despre familie ('frați, surori), ocupatie..etc

| Zuzu1991 a răspuns:

Esti fan(a) Rapid?
daca da... hai sa ramanem "prieteni" rolling on the floor

| Furnicuta000 a răspuns:

Nici intrebari prea personale nici intrebari filozofice ca sa il plictisesti.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

În cazul fetelor mai ales la cum sunt unii băieți ar trebui să îi supuneți la un interogatoriu precum la poliție. Aparențele chiar înșală.

| Aphorius a răspuns:

Dacă tipa face videochat sau are onlyfans.