| cutezuzi a întrebat:

Ce jocuri pot sa se joace copii daca eu am treaba?

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Gratis? Blacklight: Retribution, S.K.I.L.L, Riders of Icarus, Warframe, Blade and Soul, Swordsman online, Guild Wars 2. Cu bani? Hearthstone (jocul este gratis dar are o groaza de carti de care ai nevoie ca sa castigi), ArcheAge (pay to win), Black Desert (buy to play si pay to win), Pit of War (pay to win dar merita), World of Warcraft.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand spune-ne cine sunt copii? Colegii tai de clasa, de gradinita, de liceu, ori prietenii de pe strada?

| seth2016 a răspuns:

Depinde cati ani au.

Finger painting
Stampile
Lego
Carcassonne
Citit sau carte audio
Puzzle
Sotron
Twister
Jenga
Scarbble
Monopoly
Yams
Mastermind
Marocco
Vapoare

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

Vateascunselea
Leapsa
Baba oarba
Carti (de joc)
Si jocuri online in doi de exemplu apa si foc
Sper ca te-am ajutat!
Fundita?

| helpinghand08 a răspuns:

Eu iti recomand jocurile smart de pe danom.ro
site-ul este administrat de psihologi care lucreaza cu copii, si pot ei sa-ti recomande exact ce si cum

| iza002iza a răspuns:

Copiii se pot juca pe calculator,jocuri educative, dar dacă te deranjează ca aceștia sa stea în casa, la calculator, le poți cumpăra niște jucării, carti de colorat, sau o carte de citit. În rest, daca sunt mai multi copii, se pot juca împreună.