| SingleForOne a întrebat:

Ce lucruri amuzante i-aș putea spune prietenei pentru a o îmbucura, să-i treacă starea de melancolie?

Răspuns Apreciat de Editori
| Adrian5575 a răspuns:

Nu trebuie sa faci lucruri amuzante. Trebuie doar sa ii arati ca o intelegi si ca esti alaturi de ea la greu. Asta o bucura cel mai mult, nu faptul ca faci tu glume ca sa ii treaca starea nasoala. Oricum, daca faci lucruri amuzante, doar o sa para ca i-a trecut, dar problema e tot acolo.
Incurajeaz-o sa se deschida si ascult-o, las-o sa se elibereze, sa spuna ce are pe suflet. Se va simtii impacata si inteleasa daca iti spune ce are.

| SingleForOne explică:

Da, boss. despre asta suntem la același nivel, știe ce aveam de gând să spun pe tema asta, dar este de așteptat să mai fiu și amuzant din când în când

3 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

"Draga mea, ti-am adus un baiat"

| mudokins78 a răspuns:

Te-as bucatarii!

| Vântulalb a răspuns:

Bancuri. Bancuri bune, care sa o amuze.