| anonim_4396 a întrebat:

Ce meserii iti aduc sansa sa cunosti cat mai multe femei si te ajuta in socializare?
Ma gandesc ca a fi gen chelner esti ca si un sclav pentru femei si te trateaza ca pe o jucarie.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Medic, profesor, specialist in recrutare forta de munca. Dar, in general, vei evita in viata sa socializezi cu femei cunoscute la munca. E foarte complicat, trebuie sa tii cont de multe reguli de etica si poate duce la probleme atat personale cat si profesionale (nimeni nu risca sa isi piarda meseria, pentru care a muncit pe branci multi ani, pentru un flirt)

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa te folosesti de munca pentru a cunoaste fete.Incearca si tu sa socializezi in afara munci.Pe internet, in grupul de prieteni, in familie.

| alina2k18 a răspuns:

Brancardier la o maternitatewinking sau ginecologwinking
Antrenor de fitness/aerobic.
Hair stylist.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Barman si ginecolog, sofer de taxi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Politician...

| KKronstadt a răspuns:

Spalator de WC-uri publice.