| 10msn a întrebat:

Ce parere aveti cand o fata ii spune unui baiat ca e stresata canu o lase sa respire adica el vrea sa vorbeasca cam toata ziua cu ea ca mna doar o iubeste si ar vrea sa vorbeasca cu ea tot timpul si ii mai da seen la mesaj, iar cand nu ii scrie se supara pe el ca nu a facut-o, inainte nu era asa si ea voia sa vorbeasca tot timpul cu acel baiat, ce credeti ca inseamna asta, nu stie ce vrea?

13 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Unii sunt atit de insistenti in relatia lor cu iubitul/iubita, incit devin la un moment dat obositori. Si atunci cealalta persoana are nevoie de o pauza, are nevoie sa fie lasata sa respire. Dar nici ea nu isi permite acea pauza, pentru ca si ea tine la el, si atunci apare reprosul ca el nu a mai insistat. Eu cred ca ea stie ce vrea, numai ca a fost presata inainte, incit acum ar avea nevoie de un moment de respiro.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, fata stie foarte bien ce vrea: sa scape de aceasta persoana pisaloaga.
Faptul ca a mentionat ca este stresata si nu poate sa respire, este messaj clar ca nu ami are chef de el si doreste sa nu-i mai ia aerul, adica sa nu-i mai stea in preajma!
Asta este ultimul pas inainte sa-i spuna: adio!

| 10msn explică (pentru Violleta2022):

Dupa ce ii spune adio vine iar la el, s-a mai intamplat asta odata, deci cum vine asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru 10msn):

Este tinut de papagal, il vede doar cand are ea chef si cand se plictiseste, pana isi va gasi unul pe care sa-l iubeasca si ii va spune defintiv adio.

| T0T a răspuns:

Simplu, nu vrea deși ea crede că nu știe.

Răspuns utilizator avertizat