| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de numele Vanessa?

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Frumos nume.

| Sara2 a răspuns:

Mi se pare ca parintii sau nasii care au pus un asemenea nume si-au batut joc de copil

| deiiu99 a răspuns (pentru Sara2):

laughing

| VANE45 a răspuns (pentru Sara2):

Nu este adevarat de loc pe mine ma cheama asa si ste cel mai frumos NUME pentru ca nu este romanesc eu sunt din Irlanda acolo m-am nascut deci e un nume strain

| Sara2 a răspuns (pentru VANE45):

Nu am vrut sa jignesc pe nimeni, mi-am zis parerea, am raspuns la intrebarea asta demult, dar daca in irlanda este un nume comun mi se pare foarte ok, cum ar fi in irlanda sa auzi un nume de fata romanesc? poate ti s-ar parea putin ciudat

| VANE45 a răspuns (pentru Sara2):

Da ai dreptate

| Iulian03 a răspuns:

E un nume frumos.

| eurynomus a răspuns:

Numele vanessa l am intalint doar la prostituate si vrajitoare laughing

| robijam a răspuns:

Suna a nume de vampir.

| XBrunetteX a răspuns:

Imi place mult.

| SerafimHD a răspuns:

E frumos dar daca numele de familie este coi mccoy sau ceva nu incercati asta!

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Vanessa este un nume rem, arcabil, frumos, suna frumos! imi place acest nume(y) funda?

| Against a răspuns:

Nu-mi place.

| Smileygirl23 a răspuns:

Mi se pare ca suna cam asa, telenovelistic.

| paceandlove a răspuns:

Frumos nume nu stiu daca stii dar in evreica asta insemna cea pura, cea inteleapta cum si numele meu Elena in latina inseamna cea frumoasa sunt nume semnificative daracest nume este special superb dar eu raman clasica [maria ]

| STR1K3R a răspuns:

Smecher numelelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Tirri28 a răspuns:

E foarte frumos, mi se pare ca e ori de originie italiana ori de origine spaniola, mie imi place big grin

| Ellena123 a răspuns:

E foarte frumos numele sunt invidioasa pe cea care are acest numelaughing

| AdrianMazilu1986 a răspuns:

1.Nume de tigan
2.Numele unei vrajitoare
3.este dragut
4.e de origine Italian
5. Dami funda:X:X

| Lovepets1999 a răspuns:

Neah...