| ROZZ11 a întrebat:

Ce părere aveţi de relaţiile în care fata este mai înalta decât băiatul?happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie nu-mi place cand ea e prea scunda fata de el, nu prea pare ceva interesant dar daca ea e mai mare nu e rau

| T0T a răspuns:

Nu pricep ce legătură are asta cu relația? Dragostea celor doi contează și celora cărora nu li se pare normal din cauza înălțimii pot să îi numesc idioți.

| KamaSutra a răspuns:

In general,in iubirea adevarata nu se tine cont de astfel de detalii, dar in ziua de azi, asta ar putea genera multe conflicte si glume proaste pe seama voastra.
⋆ Daca va iubiti cu adeavarat nu asta ar trebui sa conteze.
⋆ Un detaliu foarte important ar fi ca amandoi sa fiti impacati acest fapt, adica niciunul sa nu se simta complexat.

⋆ Deci daca cei doi se iubesc si sunt multumiti, atunci totul e perfect.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca sunt 20 de cm sau mai mult, ar putea genera complexe si pana la urma rezultatul ar fi tot despartirea.pentru a intemeia o relatie este necesar sa fiti complementari si fizic si psihic si spiritual, dar stii cum e, iubirea nu tine cont de nimic...consuma momentul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa-mi dau cu parerea. Aspectul poate parea ciudat daca exista o diferenta foarte mare de inaltime intre cei doi.

| lex79 a răspuns:

Parerea mea este irelevanta. conteaza doar parerea celor implicati in relatie, daca ei se simt bine atunci nu e nici o problema, daca pentru unul din ei e deranjant atunci nu ar trebui sa continue.

daca faci parte din oamenii care isi alege partenerul dupa parerea celorlalti atunci ai o problema grava.

| ioanacristina666 a răspuns:

De multe ori baietii inalti si bine facuti sunt aroganti, isi bat joc, se cred superiori, sunt cocalari.Cunosc multi baiei scunzi care sunt niste prieteni foarte buni, carora le pasa, sunt mereu amuzanti, in centru atentie, sunt persoane optimiste.Deci conteaza cum el ca persoana

| BlackCat13 a răspuns:

Aspectul NU CONTEAZA! Conteaza SUFLETUL!

| fanyt13 a răspuns:

laughing))

| Marrriaa a răspuns:

Esti fan Velea si Antonia?laughing

| ROZZ11 explică (pentru Marrriaa):

Da, imi plac dar nu la ei ma refeream laughing