| DenqOO a întrebat:

Ce parere aveti de Tinder sau de aplicatiile asemanatoare?
V-ati cuplat cu o persoana pe acest site?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sex gratuit fara costuri ascunse, noroc cu masina ca atrage priviri si ele cad in capcana, dupa prima tura ii zic sa dispara ca ma plictisit. Des nu se intampla oricum, asa ocazional.

| RAY a răspuns:

Conteaza aspectul fizic atat, nu da vina pe tinder

| doctorandus a răspuns:

E Corona, nu m-aș întâlni cu necunoscute nici dacă ar fi Lady Gaga.

| Andreeush a răspuns:

Nu o să găsești pe nimeni serios pe astfel de aplicații.

| Sofer a răspuns:

Niciun rezultat cu tinder.

| mastadont a răspuns:

Dacă urmărești să ți-o tragi doar sau să găsești un prieten cu beneficii sunt ok însă pentru relații nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am iesit cu fete pe tinder da nu am ajuns la nimic ori erau nimfomane care ma plictiseau sau erau speriate credeau ca sunt eu pe aventuri si se temeau sa cada in plasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mizerie.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Cred ca in 95% din cazuri, oamenii de acolo cauta doar aventuri. Sau cei care nu cauta aventuri sunt speriati ca cei cu care vb cauta aventuri. De aia totusi, am un amic ce s-o cuplat pe Tinder. E de 2 ani cu fata respectiva si acum locuiesc impreuna, deci exista si exceptii dar rare.

Răspuns utilizator avertizat
| Irinelp a răspuns:

Sunt aplicați pentru pierdere de timp când nu ai ce să faci.

| tzionut a răspuns:

Nu am folosit. Pe vremea mea era mirc-ul. Habar nu am. Daca as fi singur probabil.

| cldcrist a răspuns:

Da, eu am iesit cu fete de pe badoo/lovo/tinder.
Parerea mea e sa incerci cat mai multe aplicatii de genul, iti cresc sansele, mai ales ca pentru a trimite mai multe mesaje trebuie sa platesti.
P.S: Prietena mea actuala, am intalnit-o pe Badoo.

Pentru a creste toate sansele cu acele fete, valentines day vine si el, asa ca iti recomand ceva de sezon xD
https://www.redbubble.com/......mapow/shop

| dpdo a răspuns:

Nu