| Swetlly122 a întrebat:

Ce părere aveți despre cartea Putere Nemărginită de Anthony Robbins?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O am în biblioteca persoanală și citesc din când în când din ea. Face parte din așa zisa literatură motivațională. Te încurajează, îți arată că și el a putut, că și alții au avut succes, și o teorie care nu e rea. Problema e ce faci cu ea, aplici măcar 1% din ce scrie acolo? Altfel rămâne la nivelul de divertisment. E de vină cartea că nu te-a ajutat cu nimic lectura ei? Te ajută faptul că eu îți spun că este o carte minunată și că mie mi-a schimbat viața ( să zicem). O să te facă să citești și să înțelegi altfel cartea?