| ariana_5123 a întrebat:

Ce parere aveti despre o femeie necasatorita care are o relatie cu un barbat casatorit?

33 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mi se pare detestabila, la fel ca un barbat neinsurat care are legatura cu o femeie casatorita. Experienta m-a invatat ca astfel de oameni isi primesc, mai devreme sau mai tarziu pedeapsa, ca atunci cand ei vor fi intr-o relatie importanta, se va gasi cineva care sa fie instrumentul infidelitatii partenerului mult iubit.

mira
| mira a răspuns:

O parere proasta.Este un cuplu nefericit totusi.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Dragostea nu are bariere, fiecare are dreptul sa iubeasca in felul lui. În mod normal si asta este parerea mea, o relatie de acest gen nu are o baza solida si poate creia numai probleme sunt iubiri care ranesc cel mai tare.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O parere foarte proasta, mai devreme sau mai tarziu viata se razbuna.Aceasta relatie nu are nici un viitor, mai ales ca la baza ei este suferinta altei femei, poate si a unor copii. De fapt eu personal pe aceasta persoana nici nu o pot numi "femeie " ci altfel, dar nu vreau ca acest cuvant sa apara aici.

| EUSIATIT a răspuns:

El este un nesimtit ca nu si vede de treaba lui de fam lui daca tot si a luat femeie[sotie] si poate are si un copil. iar ea ca nu e in stare sa si gaseasca un om fara obligatii si strica casa amantului si ti mai spun ceva '' cateaua daca nu ridica coada ciinele nu vine la ea '' ok cam asta este... si cred ca vei primi multe rasp negative nu pozitive daca asta ai dori sa fii apreciata .sau cea care face asta.../////,,,,,

regis
| regis a răspuns:

Eu sincer nu am nimic cu ea. Nu a jurat nimanui credinta, fidelitate sau altceva de genul asta. Cel care greseste in acest caz este barbatul casatorit, care isi risca CONSTIENT casnicia, ca doar nu il ia femeia cu japca.
Discutam un subiect asemanator intr-un grup de prieteni - ce i-ai face unuia pe care il surprinzi in pat cu sotia. Eu l-as invita afara (prima data l-as ruga sa se opreasca macar in timp ce vorbesc eu laughing ), iar ce as avea de discutat as discuta cu sotia, nicidecum cu el. Eu cu ea am intemeiat o familie, cu ea am fost la primarie, tot cu ea si la biserica, ce treaba am eu cu omul? Si ce obligatie are el fata de mine?

Janina
| Janina a răspuns:

El ca barbat consider ca are dreptul sa incerce, insa pentru ea ca femeie este o rusine! Consider ca o astfel de persoana se injoseste!

Asta vorbind obiectiv, niciodata nu stii cu adevarat care este situatia reala sau ce le impinge sa faca asta!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu duce nicaieri... Odata si odata se va afla. In primul rand nu mi se pare corect fata de nevasta lui.

| xibalba a răspuns:

Proasta, proasta si iar proasta. Astfel de relatii nu au loc, chiar daca te gandesti ca ti-ar placea sa fii cu x, mai bine iti dai 2 palme si uiti de gandul care a luat nastere in mintea ta. Distrugi familii, increderea copiilor in parinti se duce dracu, la fel si linistea in casa respectivului casatorit. Stiu ce zic... asa ca las`o balta.

| Silvia a răspuns:

Bitch? Nu. pur si simplu o relatie, numai ca el e casatorit...probabil el nu e fericit cu sotia lui.big grin

| JoJo a răspuns:

Bitch!
@danutzsan ai dreptate, doar ca ariana a intrebat ce parere avem despre femeiehappy

| Bishop a răspuns:

Nu prea buna...

| juniper a răspuns:

Asta se numeste amanta, stiu bine fiindca tata are o amanta si de aceea au divortat mama si tata, nici nu-mi trebuie un tata mincinos caruia nu-i pasa de mine si ma face si proasta cand iau 7.

| naya a răspuns:

Una e sa ai o relatie cu cineva casatorit si sa nu fii in cunostinta de cauza, dar sa stii cum sta treaba si tu sa inaintezi cu relatia... dispeakable.

| kllass a răspuns:

Nu o sa reziste, crede-ma. Daca la mijloc mai este si un copil sigur nu rezista. Daca nu are copii ai sanse, dar numai daca ii demonstrezi ca nu minti in nici o ocazie.Trebuie sa aiba incredere in tine ca sa se rupa.

| Kidu a răspuns:

Daca mai exista si un copil, cat de insensibila poti fi ca sa desparti un copil de tatal lui?straight face
nu conteaza ca intre cei doi parteneri nu mai exista atractie, insa o femeie in adevaratul sens al cuvantului nu s-ar baga in asa cevastraight face.
Parerea mea.happy

| betty17 a răspuns:

Foarte urat...adica de ce o femeie sa distruga caminul unui om casatorit poate chiar are si copii.
daca o femeie este multumita cu statul de amanta inseamna ca nu are nici un gram de demnitateworried

succes

| betty17 a răspuns:

SECRETEL esti barbat, nu? exista egalitate intre sexe...nu baiatul are voie mai mult si fata nu:-W

| danutzsan a răspuns:

Va rog sa ma iertati, dar toti va-ti luat de ea, EL nu are nici o vina? la fel de vinovat si superficial este si el.

| kanibala a răspuns:

Ce pot sa zic, barbatu o sa piarda casnicia si femeia aia il va lasa balta.

| xtina a răspuns:

Femeia aia nu si-a deschis parasuta cand trebuie, si s-a izbit de un barbatstraight face

| ina_4413 a răspuns:

Femeia necasatorita se va casatori si ce va simti daca sotul o inseala? Oricum din aceasta relatie tot femeia va suferi in final pentru ca va fi mereu o amanta, adica o rezerva in cazul in care anumite "cevauri"nu i le poate satisface sotia, mereu ascunsa de ochii cunostintelor si in evenimentele importante ale anului mereu singura refugiindu-se in alcool sau in cine stie ce.Mai spun?
`

Răspuns utilizator avertizat
| Mony_4137 a răspuns:

In ziua de azi...se pare ca si treaba asta a devenit "ceva normal", desi e o prostie.

| FoXy a răspuns:

Adica o amanta? pai despre aceste femei nu prea ai ce sa spui strica casa unui om aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amanta!happy laughinglaughinglaughing Atata timp cat la mijloc nu este si un copil(sau mai multi) n`am absolut nimic!happy Si bineinteles atata timp sotia lui nu sunt eu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un "cat* " pe acolo...pe undeva...scuze!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sigur este vorba despre neîmplinire sufletească și/sau fizică.
Ce îi ține totuși uniți pe acești oameni care sunt plecați poate echilibrul necesar copiilor, interesul material ori chiar și singurătatea. Ea poate exista foarte bine și într-un cuplu nu numai când ești singur/ă.
Este un joc care este frumos poate la început dar finalul nu mai este așa de roz.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezmat, minciuna prefacatorie, si casnicie dezastruoasa... O iubire murdara si ascunsa. tocmai fiindca e murdara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea vine impotriva oricaror ratiuni...