| Apa13 a întrebat:

Ce parere aveti despre relația compusă dintr-o moldoveanca și un tigan? Pareri sincere ca rog

144 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E vreo problema?

| Frank51 a răspuns:

Trebuie sa fie moldoveanca fecioara, si tiganul sagetator, asa o sa fie cel mai bine.

| brokxy a răspuns:

Daca il iubesti nu conteaza

| Drimmero a răspuns:

Parca zici ca e o relatie compusa dintr- capra si o oaie, nicidecum intre 2 oameni/

Daca se potrivesc, eu unul nu am nici cea mai mica parere,, e fix treaba lor.

| Panamax a răspuns:

Pacat de tigan.

| RAY a răspuns:

Sincer? cred ca spun si eu pacat de tigan

| BlackLight1987 a răspuns:

Iese cea mai bună mămăligă.

| Alexandrionelu a răspuns:

In ce secol trăiți voi oameni buni, care faceți asemenea comentarii?
Adică pe bune, dacă n-aveti nimic de spus, măcar abțineți-va de la a scrie idioțenii rasiste!

| Felys a răspuns:

Orice numai tigan NU, o sa regreti daca nu vei tine cont de acest sfat

| Dalmore a răspuns:

Nu știu ce femeie normală la cap, cu demnitate și viitor, s-ar încurca cu un țigan laughing.

| Apa13 explică (pentru RAY):

De ce pacat de tigan?

| RAY a răspuns (pentru Apa13):

Daca spun ma baneaza doamna admin

| Vikaa a răspuns:

Hai mai scurteaza din chestia cu moldovenii,ca nu toti suntem asa,nu ne mai baga tu pe toti in aceeasi oala, ceea ce se intampla e pe la Vaslui si mici parti din Iasi si Suceava, mai mult pe la sate.
Cateodata e bine sa utilizezi termenul ''aproape'', cand zici de toti, e clar ca pe toti ne bagi in aceeasi oala.

| AndreeaDinu255 a răspuns:

Stai linistită fata mea ca si la tiagani le-ar fi rusine cu una ca tine nebunowinking

| Simpatic a răspuns:

Tu moldoveanca eu tigan, tu cuminte, eu golan happy

| Vikaa a răspuns:

Arata-mi o statistica sau cel putin o stire adevarata care sa confirme asta la ceea ce ai scris. Altfel nu te pot lua in considerare,romancele ca si moldovencele nu crezi ca fac acelasi lucru? Rade fix ciob de oala sparta, sa nu crezi ca romancele nu fac acelasi lucru, sunt pe atat cat sunt moldovencele, daca nu mai multe, romancele sunt top 1 la videochat si prostitutie, asa ca nu-mi vinde mie gogosi ca nu-s chiar asa de usor de duda cu zaharelul.

| Apa13 explică (pentru sierra1):

Da, sunt împreuna cu un tigan de aproape 3ani și părinții nostri nu sunt de acord, el este convins ca renunta la părinții lui pentru mine dat eu nu știu dacă este bine sa renunt la părinții mei pentru el dar știu ca ma iubeste nespus și-ar da și viața pentru mine

| Vikaa a răspuns:

Https://www.banatulazi.ro/......ata-video/ :)

Asa ca daca tu ai avut parte de niste ratati nu inseamna ca toti suntem la fel.

| Vikaa a răspuns (pentru Apa13):

Ascultati parintii, ei stiu cel mai bine.

| Simpatic a răspuns (pentru Vikaa):

Doamna sau domn caci nu stiu daca numele e de user sau userita, noua romanilor din alte motive nu ne plac modovenii si acum o sa vorbesc in numele meu cel putin desi sunt destui care cred asta!
Noua nu ne plac moldovenii din rep. moldova caci moldovean is si eu pentru ca ne tranziteaza tara ca sa vanda motorina si tigari, unele dintre femei se casatoresc aici ca sa aiba buletin de Romania etc au locuri rezervate la facultatile noastre din Romania la buget desi unii au medii de tot rasul (am avut colegi moldoveni deci nu vorbesc din auzite)... vreau si eu aceleasi drepturi in Rep.Moldova si atunci n-o sa va mai urasc!
Ce imi place la moldoveni : ca-s oameni inteligenti, iar moldovencile sunt destul de dragute! Nu stiu acum care cum este cu prostitutia, poate ca-s mai multe prostituate romance dar te-ai gandit si ca suntem vreo 20 milioane de locuitori? deci o tara mai mare. Eu cred ca in China sunt mai multe tarfe ca in Romania? gresesc?
Da svidan’ia

| Simpatic a răspuns (pentru Apa13):

Sa nu patesti ca in metoda loverboy, citez un tigan canta : sunt un fel de aer rece care te ia, te agata, te invarte, te duce si apoi pa.
era vorba de metoda lui de cuceri si a duce la produs pe cele care cadeau in plasa.
nu vreau sa zic mai multe dar eu unul nu am incredere in tigani pentru ca stiu cum sunt cam toti, si aschia nu sare departe...am copilarit cu tigani, am stat in gasti cu tigani cam stiu ce gandesc ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Vikaa):

Ia uite https://www.google.com/......https?/url

Ia uite ce faceti voi

https://www.google.com/......https?/url

Veziti de treaba ta ca sunteti racolate pe dincolo la greu saracia v-o luat mintile la toate
Traiti de pe o zi pe alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți oamenii sunt egali, indiferent de etnia lor!
Nu văd nimic greșit într-o relație dintre o moldoveancă și un țigan, nu cred că moldovencele sunt mai presus cu nimic față de țigani. Dacă oamenii se iubesc, restul sunt doar detalii.

| Vikaa a răspuns (pentru Simpatic):

Imi place argumentul tau, macar nu jignesti.
De China nu prea stiu.
Faza cu mediile o stiu si eu, am auzit si eu.Sunt o domnisoara ce va implinii maine frumoasa varsta de 18 ani, in general n-am nimic cu romanii, dar se trezesc unii ca simplebutton si ma apuca dracii.
Спокойной ночи!

| Apa13 explică (pentru Simpatic):

El este altfel, îl cunosc foarte bine, părinții lui sunt oameni normali și optează pentru o cariera, învățătura și educatie

| Vikaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine,esti depasit psihic daca ne bagi pe toate in aceeasi oala, mergi si culca-te.
Спокойной ночи.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic ca te potolesti nu toti moldoveni-s la fel la fel cum nu toate romanecele sunt la fel.
eu am afirmat mereu desi urasc tarefele proxenetii si maimutele intitulati interlopi, ca sunt si femei serioase frumoase si destepte dar le trag in jos taraturile astea care-si fac reclama pe net!
Asa ca nu generaliza si nu face din asta un tam-tam, indiferent ce raspuns iti da utilizatorul nostru moldovean eu zic sa-l ignori, sa aratam ca suntem romani destepti si educati, ce faci tu nu arata educatie!
sa iti dau un exemplu, intr-o zi o tarfa cu o masina bengoasa a blocat straduta pe care voiam sa intru ca sa ajung la un service a unui amic, am facut-o in toate felurile, am injurat-o, mi-am bagat mi-am scos, ia a zis doua fraze din care mi-am dat seama ca era rabla dar niciuna jignitoare la adresa mea! vrei sa iti zic ceva din momentul acela de cate ori ii vad masina in trafic parca am un oarece regret ca i-am vorbit urat si ea desi imi era inferioara a dovedit prin istetime si pricepere ca a fost mai tare ca mine, desi eu m-am comportat ca un golan, smenar de cartier.
Asa ca sa ne purtam frumos si ceilalti ne vor respecta, pe siteul asta sunt mai multi din rep. moldova si o sa ne puna o nota proasta tuturor romanilor, daca am avea cap nu ne-am comporta urat!
Nemtii si ceilalti straini nu ne bat pe strada ca suntem romani, desi ar cam trebui sa o faca la cate rele fac romanii prin afara, dar daca esti educat accepti si jegurile si pe cei inculti cat si pe cei destepti, nu putem pune o eticheta asupra tuturor cum fiecare padure are uscacinile sale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu era nevoia sa scrii romane man
Eu mam aprins ca ea zicea ca generalizez cand de fapt acelasi lucru o facut si ea cu tiganii

| Ineys a răspuns (pentru Vikaa):

Pai si tu de ce bagi tiganii in aceeasi oala?
Esti exact ca el si totusi il critici. Ce facem aici?
"Moldovencele care... cu tiganii... bla bla ".