| Alina291 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile in care fata e mai mare decat baiatul?(1-2 ani diferenta)

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

1-2 ani nu e mare diferenta si oricum nu conteaza asta daca ei se iubesc

| purplestar9494 a răspuns:

Nu cred ca asta este un motiv care sa conteze, daca relatia merge si va intelegeti bine atunci nici nu ar trebui sa va ganditi macar la asta.Am vazut multe relatii in care fetele erau mai mari si asta nu a fost un impediment din contra chiar erau fericiti si totul mergea bine.Cand o relatie are intelegere, respect si dragoste, varsta e deja un factor care nu mai conteaza(bine aici nu ma refer la diferente din alea colosale de vreo 20 de ani happy )Daca varsta te face sa te gandesti de 2 ori inainte sa incepi o relatie crede ma este un motiv prea irelevant si parerea mea e sa uiti de asta si sa nu te gandesti prea mult doar fi fericita happy

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Pai nu conteza atata timp cat baiatu e mai inalt.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Principalul este compatibilitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cronologic vorbind nu ar fi o problema.biologic e o problema.acu depinde si de ce varsta aveti. daca tu ai 16-si ea 18 e diferenta intre voi de vreo 6 ani sa nu zic mai mult. daca tu ai 40 si ea 50 e foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok asa cum este. totul depinde de voi.

| τττ a răspuns:

Bună.
Dragostea nu are vârstă!
Pa, pa.

| vlad89c a răspuns:

Nu conteaza delocwinking, daca relatia merge poate fi fata si cu 5 ani mai mare ca baiatu.

| daniela281 a răspuns:

Diferenata de 1-2 ani este foarte normala, am vazut diferente mai mari ca de exemplu 11-15 ani, deci nu vad nici o problema de care ai putea sa te ingrijorezi daca e vorba numai despre varsta.

| AlinaValentina97 a răspuns:

Varsta nu conteaza...si pana la urma nici inaltimea nu conteaza atata timp cat va iubiti happy

| mishi a răspuns:

E ok