| AlinYTRaculMLG a întrebat:

Ce sa fac daca o fata de 13 ani ma iubeste (si eu am 13) doar pentru fundul meu, tot planuieste sa-mi loveasca, dar nu stiu de ce? Ii normal sa se intample asa ceva la 13 ani? (asta se intampla doar in scoala)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te iubeste pentru chur, are prostii in cap atat. Mai e putin sa iti vaneze cocosul

| ania a răspuns:

Nu e normal, evita- o.

| Mosotti a răspuns:

Da, e normal ca te place si gata, nu e absolut nici o problema, fi mandru ca ea te place pentru fundul tau, e f bine ca esti placut cumva.

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut, Alin! happy Bineînțeles că este normal. Nu ai ce face, decât dacă o iubești; și anume să fiți împreună și să formați un cuplu. big grin Dacă nu îi împărtășești aceleași sentimente, îi spui să termine și gata. Dar eu cred, că și ție îți place de ea, nu?winking : )) M-aș bucura să fiți împreună. Funda? big grin

| Endita4689 a răspuns:

E frumos să vă jucați așa la anii voștri. Dacă o placi, puteți fi împreună.