| ImiPlacMexicaniiXD a întrebat:

Ce sa fac de ziua mea daca nu am prieteni? E vineri

8 răspunsuri:
| SEMIHA a răspuns:

Poți să îți petreci timpul cu familia ta. Acasă sau o ieșire în oraș, cum vrei tu. La mulți ani, pe vineri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plateste pe cineva sa-ti fie prieten

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Maraton de filme.

Bula
| Bula a răspuns:

Stai in fata oglinzii si dicuti cu celalalt pe tema: oare de ce nu ai prieteni?

| baru a răspuns:

Ai prieten...La multi ani! Tot binele din lume.

| Queen4567 a răspuns:

Îți poți petrece ziua de naștere cu familia ta acasă sau la un restaurant etc.La mulți ani și o zi de naștere frumoasă!

| sopranaCadaverica a răspuns:

Daca esti major/a ai putea incerca sa iesi un pic din zona de confort si sa vizitezi singur/a un oras de munte (poti face o mini excursie de o zi sau doua, dormi o noapte la un hostel - e ieftin, 50-60 de lei/pe noapte), sa vizitezi muzee, biserici, localuri, sa te pierzi prin oras… As zice ca Sighisoara ar fi potrivit, e si micut. Ori chiar sa dai o fuga pana in Constanta sa vezi marea… sa ii spui ce ai pe suflet si ce-ti mai doresti tu. Te asculta in orice anotimp. happy Poate il vezi si pe zeul Neptun cu ocazia asta… Iti comanzi ceva bun de la restaurant si te rasfeti un pic.
Poti face asta si cu membrii familiei sau doar cu unul daca ti-e mai bine.

| Uvox a răspuns:

Pai la multi ani pentru vineri.
Poti face multe lucruri, unele mai bune decat altele.
Iti pot spune ce am făcut eu dar sigur nu te va ajuta.
Dar ceva tot iti voi spune si anume sa ai grija de tine.