| cosmin23a a întrebat:

Ce sa-i cumpar prietenei mele de Craciun?

9 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

O floare - daca stie sa aprecieze - inseamna mult o floare

| stejara2 a răspuns:

II poti cumpara un parfum discret si o esarfa de culoarea ei preferata, si ii oferi si un trandafir rosu!

| carminaburana43 a răspuns (pentru stejara2):

Cel mai bun raspuns dupa parerea mea.

| missmine a răspuns:

Ceva simbolic! de exemplu poti sa ii iei o bratara,ceva ce sti ca si-ar dori foarte mult,sau ceva care sa simbolizeze prietenia voaastra poti sa-i faci un colaj cu pozele voastre,daca o cunosti mai demult,daca ai si cv banuti te duci la magazin si ii iei o pereche de cizme,o pereche de cercei, un parfum, daca e fana o trupa sau o actrita poti sa iei un cd cu ei...trebuie doar sa ai imaginatie. funditzzza te rog!?

| regitzy a răspuns:

-cercei
-lantisot
-bratara
-parfum mai ieftin
-un animal din plus
-un lac de unghii
-un CD cu un film bun
-vopsea de ochi
-luciu de buze
-rimeil
-fond de ten
-o carte
-un penar
-o caciula
-un fular
-o manusa
-un portofel
-o bentita
-un breloc
-brosa
-clama de par
-curea
-geanta
-ceas
etc.

| romanyta a răspuns:

O bratara
un inel
sau
un ceas
dar nu uita trebuie sa ii ei flori cel mai important
poti so mai indulcesti si cu o ciocolata

| Cineva12 a răspuns:

Dacă vrei un buchet de flori

| georgys a răspuns:

Daca ii cunosti gusturile ii poti lua hainute,sau o geanta. daca vrei ceva mai mult ii poti lua bijuterii si sigur nu dai gres,iar daca e recenta relatia ceva simbolic, pana la urma gestul conteaza,, sper ca ti-am fost de folos