| Andreeyutzaaa a întrebat:

Ce sa le cumpar parintilor de Craciun? :X Dau fundita...happy

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Au fost cuminti?

| laury4ever a răspuns:

Personalizeaza 2 cani si pune poze cu ei 2...eu asta le-am facut parintilor mei anul trecut cadou si au fost foarte multumiti. Mama isi bea cafeaua in fiecare zi in acea cana, iar tata bea bere in ealaughing.Si nu costa mult 30 de ron ambele. Sper sa iti placa idee. Succes!

| rclau14 a răspuns:

Le poti face cadou un album cu pozele voastre de familie, o pernuta in forma de inimioara care sa aiba inscriptionat pe ea "I Love You". Individual ii poti face tatalui un portofel, un ceas de mana, o curea iar mamei o poseta, un lantisor de argint, gasesti si pana-n 50 de lei, depinde, sunt extrem de multe. Succes!

| IngerashulmeuEdy a răspuns:

Pt mama: un inel, un set de pahare, o pereche de jeansi, u robot de bucatarie
Pt tata:O bluza, o pereche de jeansi,
Sau pentru amandoi ai putea imprima un tricou familia cu o poza familia ( asta chiar ca ii va bucura )winking ...mult succes!

| andrutzaandrutza a răspuns:

Ai putea sa cumperi pentru mama un parfum iar pentru tata o trusa de scule!