| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale merita vazute? Mersi

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Transparent, Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex, Better Call Saul, Easy, Perfect Strangers...

| Adry05 a răspuns:

Bates Motel
Game of thrones
Mr robot
prison break
Breaking bad
The mentalist
lie to me
Hannibal

| Simon a răspuns:

Game of Thrones
Westworld
Blindspot
Lie to Me
Bones
Lucifer
The Blacklist
Shameless
Criminal Minds
Vikings
The Big Bang Theory
Silicon Valley
Stranger Things
Grimm
The Walking Dead
House of Cards
Supernatural
Prison Break
The Flash
Crossing Lines
Dexter
House
Sherlock
Two and a Half Men
Anger Management
Firefly & Serenity
Heroes
Bleach
Naruto
Afro Samurai

Am vazut mai multe, dar astea mi-au placut. Vizionare placuta!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tînăr si nelinistit.laughing păcat ca s-a dus.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar serialele care iti plac, acele merita vazute!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Pai n-am habar de nici un serial, nu prea eram fanul serialelor

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa felul cum ai pus intrebarea, "ce seriale merita vazute" am crezut ca esti expert in seriale.
Sincer, pana nu vezi macar 10 minute dintr-un fim, nu poti aprecia daca iti place ori nu. De nenumarate ori uitandu-ma la titlu saream peste seria, dar am avut si dati cand m-am inselat si dupa primele 10 min am vrut sa vad mai mult si am ajuns sa vad toata seria.
Eu le vad pe Netflix cu doar $7.99/luna. Dar nu stiu daca Netflix este disponibil si in Romania, sau unde esti tu.

| faramatania a răspuns:

Banshee,Lost,GoT,Gotham,Into The Badlands, Sense8, The Shannara Chronicles, Black Mirror, Secrets And Lies, The Family, The Magicians, Damien, Second Chance, Blood & Oil, The 100, Wicked City, True Detective, The Killing, The Shield, The Sopranos, Six Feet Under, Californication, Weeds Lilyhammer, Mad Dogs, The Night Manager, Mozart In The Jungle, Westworld, The Night Of

| August99 a răspuns:

The mentalist
Vikings
Prison break
Person of interest
Lost
Suits
Fairly legal
House MD
Saving hope
Lie to me
The vampire diaries
The blacklist

| Juviia a răspuns:

Big Bang Theory, e comedie.

| kavasaki99 a răspuns:

The originals

| Petruts a răspuns:

Un serial foarte tare si care mie imi place foarte mult (inca de la primul episod m-a facut sa ma uit toata noaptea la el si eram in stare sa nu mai dorm doar sa vad ce urmeaza laughing ) si pe care ti l recomand, este How to get away with murder. Un alt serial foarte bun ar fi Dexter sau Game of thrones. De asemenea mie mi-a placut Prison Break, Orange is the new black sau Lost. Succes in alegerea serialului!

| Kendy_Gabriela_1998 a răspuns:

Supernatural, Teen Wolf, The Vampire Diaries, Once, Merlin, Game of Thrones, Sherlock, Dr. Who, Reign, Haven, Beauty and the Beast, The Walking Dead, Shadowhunters, Arrow, the Flash, Lucifer, Pretty Little Liars, Jocul minciunilor, Desperate housewifes, Grey's Anatomy, Dr. House, Pastreaza Speranta, Gossip Girl, Two and a half men, Friends, Cougar Town...

| Danidani27 a răspuns:

Serialele Arrow si Agends of SHIELD sunt niste capodopere (convinge-te).
Funda pentru rapiditate?