| HopeYup a întrebat:

Ce sporturi va place sa practicati sau ce sporturi va >plac?

15 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Practic skiul cam la 5 zile iarna,deci ador acest sport.love struck
Mai si patinez de placere din cand in cand, dar nu ma atrage asa mult mai ales daca nu fac de performanta.
Oricum, principala mea pasiune ramane muzica.winking

| Leon a răspuns:

Sala, tenis, volei

| Ramonaaaa a răspuns:

Nu prea fac sport (recunosc!) dar nu din cauza ca nu as avea timp liber ci pentru ca sunt o fire mai comoda (ca sa nu zic lenesa!) si prefer sa imi ocup timpul cu alte activitati, gen citit sau navigat pe net.
Mi-ar placea sa practic orice fel de sport extrem iar daca as avea ocazia(cand voi fi mai mare!) nu as ezita nicio clipa! As vrea sa simt ce este aia adrenalina pe propria-mi piele :X.

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Nu imi prea place sportul, dar recunosc ca imi place sa inot happy

| Sentinel a răspuns:

Pentru o fata, cel mai potrivit sport cred ca ar fi fitness-ul. Mergi la sala si apuca-te si modeleaza-ti corpul. Pe langa sanatate, castigi un corp armonios, devii mai frumoasa si mai tarziu (peste cativa ani) nu vei regreta ca ai facut pasul asta si vei fi in postura de a da sfaturi celorlalte fete in privinta unei siluete perfecte. Cred ca asta e grozav, nu? Cauta pe youtube gagica asta superba Charlie James http://www.youtube.com/watch?v=e1cnxmVAggE&feature=related

| Somberヅ a răspuns:

Buna,In special imi place Baschet. Funda?

| Laura a răspuns:

Ridicatul halbelor!

| Christinne8 a răspuns:

Practic volei.
Si e prea frumos sportul asta sa ma las de el. laughing

| anna9999 a răspuns:

Voley,inot,football,handball,...

| Francesca17 a răspuns:

Buna :*!
Mie imi plac urmatoarele sprturi:Tenisul, Baschetul, Voleiul!
Funda big grin?
Ceau happy

| Pisoiul a răspuns:

Mie unul imi place gimnastica si handball-ul.Totusi trebuie sa recunosc nici gimnastica nu e usoara daca o faci zilnic vei reusi sa ajungi sa iti intinzi musculatura tot mai mult.Cat despre handball nu prea am cuvinte il joc doar de distractie pentru ca imi place.Fiecare om are alte preferinte poate tie iti plac altele. Nimeni nu se poate asemana cu unul si totusi falle pe cele care iti plac.Degeaba ne intrebi pe nou fa tot timpul doar ceea ce iti place doar asa poti reusi.Degeaba practici inot sau atletism daca nu iti place.

| Gorillaz a răspuns:

Baschet, fotbal, polo pe apa, volei, ping pong, foosball, parkour big grin

| Zoxxx a răspuns:

Inotul, basket, bmx, patinajul, fotbalul, navigatul pe mare se pune laughing?
Si oricare cu multa adrenalinaaaa \m/ gen sporturile de munte

| SethMC a răspuns:

In principal si pe care il practic foarte mult rollerblading agresiv.skateboarding, basketball, football.

| Anastasia4u a răspuns:

Eu practic multe sporturi sper ca o sati placa: Tenis,Tenis de picior,Football,Basket,Volei, Inot, Foosball.