| xRaffy a întrebat:

Ce trebuie sa facă iubirea mea ca să îmi demonstreze ca ma iubește?

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stai cu ea in aceeasi locuinta si vezi ce om e

| mgtow a răspuns:

Pui pe unu sa se dea la ea si sa obtina sex, daca cedeaza nu te iubeste, sa aiba o camera ascunsa sau telefonul pornit sa inregistreze conversatia sa arate bine sa dea impresia ca are bani si vezi cum e daca cedeaza avansurilor. Sau detectiv particular

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Se vede că ți-ai trăit viața doar printre... bitches. De pe tir, doar pe acestea le observi. Sunt și destule fete serioase, dar nu trebuie să le cauți pe marginea șoselelor.

| mgtow a răspuns (pentru floresdemayo):

Sau la periferia orasului. cand ai fost in BV te.am intrebat unde mergi si nu ai vrut sa zici. Asa au zis toate care le consideri (serioase) & am decis sa folosesc partea materiala ca masina de ex sa le agat apoi sa scap de ele. (Fara sa le platesc - benzina m.a costat sa ajung la ele). Nu mai vreau sa aud ca exista ceva stabil, pentru mine au fost banii si tot ce am vrut sa obtin din ei. La altii a fost familia dar banii lipseau

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Ce rost avea? Nu fac parte din lumea ta. Nici din a fetelor care te înconjoară.

| mgtow a răspuns (pentru floresdemayo):

Ce aberatie - de pe tir pe alea le observ )) (rutele sant locale asa termin in 8h si sa vin acasa nu exista panarame pe unde merg) alea de pe drum sau contra cost nu sant la nivelu meu. Cu masina si un cont pe tinder sar destule care o fac gratuit. Doar o mica plimbare si sunet de 260CP le ajunge sa cada prada. Referitor la tine nu ar fi vorba de ce crezi tu dar ne vedeam apoi plecam... Imi convine asa daca n-a mers pe calea cea buna atunci le fwt eu pe calea rea doar si ele sant rele, altfel as fi un terminat deprimat sa stau cu mainile incrucisate.

Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa te convinga. happy

| sierra1 a răspuns:

Dă-i lui InYourMind FUNDĂ!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cele 5 semne ale iubirii, le găsești descrise în cărți. Și tu la fel.

| Mosotti a răspuns:

Sa se poarte frumos cu tine, sa-ti dea atentie, afectiune, sex, sa va intelegeti, sa te respecte, sa fie alaturi de tine in caz de ceva, atata trebuie sa faca!

| anonimg a răspuns:

Dragostea este totul.
Ea nu trebuie sa faca nimic. Daca tu o iubesti, te va iubi si ea. Investeste totul ca sa primesti totul. Dragostea nu uraste, chiar daca nu vei primi totul asa cum vei oferi sau cum astepti sa primesti.
Sunt multi tineri care se jura ca isi iubesc partenerul; dar cand acestia se despart, se urasc mai mult decat demonii intre ei.

| Catrice a răspuns:

Nunta

| Frank51 a răspuns:

Să facă pârț lângă tine în pat.

| OldSoul a răspuns:

Sa nu te insele.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa-ti ceara sa faci de toate pentru ea.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sa se imbrace in latex, sa te incatuseze si sa "puna pe tine" un bici impletit cu dragoste, pana... urlii de fericire big grin

| Digikey a răspuns:

Ea nu trebuie sa faca nimic, mai ales daca tu esti tantalau si nu intelegi.

| ForeverAlone97 a răspuns:

E las. Ti-a dat ignore pentru ca ii e frica de reply-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa te iubească, trebuie sa o faci tu sa te iubească. Conștient sau inconștient.
Să înceapă să plângă daca ii faci o farsă că o înșeli, sa fie extrem de afectata de asta.
Daca nu e, prea puțin probabil te iubește.

| gigite a răspuns:

Sa-ti spuna realitatea.

| KR0NSTADT a răspuns:

Un bebeloi! Dacă te iubește tare, gemeni.

| AliGab a răspuns (pentru KR0NSTADT):

Daca l iubeste si mai tare, pot fi si tripleti happy

| tzionut a răspuns:

Sa te trezeasca la realitate. Sper sa intelegi mesajul meu desi ma cam indoiesc. Avem experienta de viata foarte diferita.

| al0o0o0 a răspuns:

Sa te faca sa te simti cu adevarat special si iubit.

| mihaela000ela a răspuns:

NIMIC!,, tunc omnia solvit,,

| 50anonim a răspuns:

Sa îți fie loial/ă indiferent de situație, sa îți fie alături la bine și la greu!

| Daniel_Gheorghe_1991 a răspuns:

Trebuie sa va iubiti reciproc si pentru a iti demonstra ca te iubeste cu adevarat, ar trebui sa nu te insele sa iti fie cofidenta, sisa aveti incredere unu in celalalt