| Merishoor a întrebat:

Ce va doriti de mos craciun! nu am nici o idee
spuneti-mi va rog

17 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Sanatate, sanatate, daca o avem, putem sa indeplinim cerintele tuturor, daca nu...

| Chris a răspuns:

Nu trebuie sa ai o idee neaparat, dar sunt sigur ca daca ai cauta in interior, ai sti ce iti doresti cu adevarat.

| blueangel99 a răspuns:

Eu una, de la Moş Crăciun aş vrea nişte aţe colorate, că m-am apucat de brăţări.

Răspuns utilizator avertizat
| Madu2027 a răspuns:

Un catelussss:X:X:X

| XxAlexualxX a răspuns:

Sall pai eu imi doresc un ps3 si o masina cu telecomanda cu benzina si tata vine din Italia simi ia big grinbig grin dabea astept

| ZvT a răspuns (pentru XxAlexualxX):

Dacă ai fi copchilul meu ţi-şi aduce un pumn în ochi. Pune mâna pe carte copil agramat.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru XxAlexualxX):

Eu ti-as cumpara un manual de romana bai agramatule.

| Merishoor explică (pentru ɔɐıɔ):

Uita-te la tine ma ca e satula lumea de prosti

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Merishoor):

Si tie nu-ti fa griji.Du-te ma la scoala ca tu ai facut repost de o mie de ori.Mai bine stai in banca ta pana nu iti dau report la admin.

| Merishoor explică (pentru ɔɐıɔ):

Ba pe cine ameninti u ma "imi dai report la admin"imi e si frica laughing)
Stai u lin in banca ca happy

| andreiasavescu a răspuns:

Eu imi doresc de la iubitul meu un costum de craciunita ca acestea de aici http://hainetari.com/2011/costume-craciunite-sexy-2012/ :x; x; x

| igrec005 a răspuns:

Pai. placa de indreptat parul, cizme, haine, laptop si o zgarda sau o vesta pentru catelul meubig grin

| ionutz_3878 a răspuns:

Sanatate

| bombonikacualcooll a răspuns:

Poii greu de spusthinkingthinking thinkingthinking poatee sa-mi aducaa norocc indragostee de asta am nevoiee in momenutull aceasta:-

| PHLO007 a răspuns (pentru bombonikacualcooll):

Sunt aici pentru tine! smug

| bombonikacualcooll a răspuns:

Ete natonguebig grin