| Angelindeed a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai mult la parintii vostri?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Ca va veni o zi cand vor parasii lumea asta si va lasa un gol si o durere cumplita in mintea mea, aproape de neacceptat

| venividivici2017 a răspuns (pentru Felys):

Asa si cu mine sad

| sofisis a răspuns (pentru Felys):

Idem

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acum 1 minut | Felys a răspuns:
Ca va veni o zi cand vor parasii lumea asta si va lasa un gol si o durere cumplita in mintea mea, aproape de neacceptat

like

| Superior a răspuns (pentru RAY):

Nu pot intelege cum o persoana asa empatica si emotionala ca tine poate fi atat de sceptica asupra realitatii...

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Nu sunt sceptic privind realitatea și privind basmele

| Superior a răspuns (pentru RAY):

Dumnezeu ajuta si ateii atata timp cat nu il resping. A fii ateu si a-l respinge pe Dumnezeu sunt doua lucruri diferite, poti fi prima dar nu are rost sa o faci si pe a doua

| Felys a răspuns (pentru Superior):

Sunt realista dar desii am 46 ani tot nu pot accepta departirea definitiva de cei care mi-au daat viata si m-au sustinut in absolut orice demers, probabil mi se datoreaza imposibilitatea de a accepta realitate pentru ca am parintii ideali

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Tu crezi doar pentru ca te ajuta?

| Superior a răspuns (pentru RAY):

Nu,cred pentru ca e cel mai rational asa.

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Ce e rational in a crede in lucruri care nu pot fi dovedite stiintific?

| Superior a răspuns (pentru RAY):

"Science increasingly leads to God"

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Cei asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Alegerile politice, dar asa cum ei m au suportat cu toate rahaturile mele pana acum, si la propriu cu rahaturile mele cand ma ca.cam pe mine invat sa ii accept si eu oricum ar fi fara sa ma deranjeze.

| Freya1 a răspuns:

La tata alcoolul, la mama incaptanarea.
Mereu se baga in viata mea si vor sa fac cum vor ei, ma jignesc si mai ales ma desconsidera.

| SilentRain a răspuns:

Faptul ca si-au tras-o si am aparut eu pe lume

| Sn4k3 a răspuns:

Prea multe lucruri, dar pana la urma asta e familia.

| Superior a răspuns:

==========================

| CleanHeart a răspuns:

Sunt prea buni ca sa ma enerveze ceva la ei happy

| sweetys a răspuns:

Legat de raspunsul: " Ca va veni o zi cand vor parasii lumea asta si va lasa un gol si o durere cumplita in mintea mea, aproape de neacceptat."- asta ma enerveaza la tata ca a plecat mult prea devreme.
Iar la mama, cand o sun si ea nu raspunde? sau cand incepe la 7 dimineata sa faca galagie prin casa?

| mihaicelsfant a răspuns:

Trebuie sa i suporti cat timp i mai aisad ma enerveaza cand i vadlaughing dar nu am ce face

| yuto a răspuns:

Ca vor pleca intr-o zi, dar nu ii pot invinui, pana la urma e ceva ce nici eu si nici ei nu pot evita... dar, cu siguranta aceasta e o despartire temporara.