| Iiiiioana a întrebat:

Ceaoo big hug
ce faceti dragilor?
spuneti-mi primul cuvant care va vine in minte cand va ganditi la colegul/colega ta de banca big grin
eu ma gandesc la...albinutalaughing

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cand sunt la munca si vreau sa vin acasa ma gandesc (hai odata sa inchid ca nu e cine stie ce lume aici).

| Iiiiioana explică:

Am pus mai devreme o intrebare care se pare ca s-a rezolvat si deci am modificat-o pentru ca se pare ca mai sunt si cunoscuti pe site laughing
deci nu am hef de discutii big grinbig grin
deci va rog sa imi raspundeti la intrebarea aceasta happy

| Rez0o a răspuns:

Auzi...Thu acum daca nu gasesti o solutie,ori nu te mai bagi, ori vorbesti cu "Tudor" ii spui care`i problema, si apoi el cred ca va intelege.Cateodata trebuie sa decizi ingur, nu mereu trebuie ca cineva sa iti stea in spate sa vorbeasca in locul tau

| liiifeiispiiink a răspuns:

Pai...Tudor sigur o mai vrea nu? Poti sa o inviti pe prietena ta sa doarma la tine si sa ii explici ca nu trebuie sa o intereseze ce spune lumea...conteaza numai ce simt ei unul pentru celalalt.Si ii poti spune sa mai incerce sa ramana cu el fara sa mai bage in seama prostiile pe care le zic altii.

Aveti grija de voi. sper sa va fi ajutat si succese in continuare!

| AnnღdraaღaaaA a răspuns:

Nesimtituleee [ ma refer ca odata colegul meu nu mai stiu ce a facut iar in gluma i-am zis nesimtitule ] dar ne intelegem f bine laughing :*

| deniii_7247 a răspuns:

Animal sălbatic. =]]

| bloodyanonima a răspuns:

Singurul lucru pe care poti sa il faci este sa ii amintesti ei cat de bine s-au si de momentele pectrecute cu el si de cat de entuziasmata era ea la inceput...in rest nu poti sa te implici mai mult si da realizez cat de bine te intelegi cu Tudor, dar nu poti sa il feresti de toate suferintele de care o sa aiba parte, daca suferi devii mai puternic...+ ca daca o sa te mai implici mult o sa inrautatesti situatia.

| Rikii a răspuns:

Draculaughing e groaznic si ma enerveazasad