| Horatiu92 a întrebat:

Chiar nu se mai găsesc fete serioase in ziua de astazi? Am aproape 27 de ani,sunt un bărbat serios independent,, nu inteleg ca urât nu sunt, chiar asa a luat-o lumea razna?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Chiar asa draga Horatiule, unde-s fetele de alta data? Glumesc bine-nteles. Ca un raspuns as face altceva decat sa sper ca cineva ar vedea intrebarea asta, care apropo, nici nu-i pe situl potrivit. Iesi in lumea reala, interactioneaza pe viu, mergi la un club, mergi la sala, fii simpatic, nu bate campii (nu sugerez ca asa faci) si mai ales fii pozitiv ca nu prea pari. Poate si nitica incredere de sine n-ar strica. S-auzim de bine.

9 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ori ai standarde prea mari, ori nu cauti unde trebuie, ori nu știi să abordez muierile

| Nilsson a răspuns:

Depinde și unde le cauți.
În cluburi de exemplu sunt slabe șanse să găsești fete serioase.

| Elena9328 a răspuns:

Nu se mai găsesc, daca stai aici si iti scrii frustrările in loc sa iesi in lume.

| Adrian5575 a răspuns:

Nu mai gasesti nici fete serioase, nici baieti. Foarte putine cupluri mai rezista in ziua de azi. Toata lumea e geloasa daca ii dai like altor persoane, daca nu raspunzi la mesaje, e clar ca esti cu alt cineva, etc. Numai tampenii din astea. Barbatul nu mai e barbat pentru ca nu se mai face armata si sunt niste fetite, femeia nu mai e femeie pentru ca injura si bea mai mult decat barbatii, sunt tatuate din cap pana in picioare etc. Ma opresc aici ca ma injura lumea big grin

| Raizing a răspuns:

Stai-o! Stai-O nemiscat! NU deschide gura (apoi or sa vina la tine!)

| Lorennn a răspuns:

Eh uite asta spun si fetele serioase... unde sunteti voi baietii seriosi?

| Horatiu92 explică (pentru Lorennn):

Buna Lorena din pacate nu îți pot răspunde în privat dar,tot ce pot să îți spun,ca eu sunt unul din băieții aia seriosi, în numele altor persoane nu mă pot exprima ca nu cunosc, vremurile s-au schimbat, iar lumea numai este ca altă dată, asta este problema, sunt multe de zis, dar cum am zis mi-ar plăcea să discutăm în privat.

| Lorennn a răspuns (pentru Horatiu92):

Nu stiu daca ai primit mesajul

| ovidiu62 a răspuns:

Găsești dar trebuie să fi atent ce alegi! O grămadă sunt pentru banii tăi așa că mai si testează-le si vei vedea singur care te va vrea că una din 1000 sigur te va vrea!