| Nykol_2535 a întrebat:

Cine e singur(a) la parinti? V-ati dori un frate/sora?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Eu sunt singur la parinti si vreau sa raman asa. happy

| ailiceC a răspuns (pentru virusake):

Am o sora vitrega mai mica. Are 9 ani iar eu 16...Tot timpul trebuie sa ma joc cu ea. laughing
Insa mi-ar place foarte mult sa am un frate mai mare. love struck love struck

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mereu mi-am dorit un frate mai mare.Tocmai de asta mereu am avut tendinta sa scrie despre el. N-as mai fi fost asa irascibila daca aveam un frate.Chiar si mai mic.Chiar si o sora. Oriceworried

| Psihiatra a răspuns:

NU! O viata mai frumoasa nici ca se poate!

| Psihiatra a răspuns:

P. S.:nu e de la nu vreau frate/sora si da...sunt singura la parintzi:Ura pentru mine!laughing

| TeoPT a răspuns:

Eu am un frate de 8 ani si imi mananca zileleeeeerolling on the floor

Hmm. avand in vedere ca am crescut iar parintii nu ma mai controleaza in tot ceea ce fac, el fiind mic e mereu sub supravegherea lor, imi e indiferent acum, desi stiu ca mai tarziu o sa multumesc lui Dumnezeu ca am un frate.

| Anileda a răspuns:

Eu sunt.
As vrea o surioara sau un fratior, deoarece as avea cu cine sa ma cert, cu cine sa imi impart lucrurile, sa o/il cert atunci cand greseste, sa il/o duc la gradinita, la scoala, sa fac temele cu ea/el, sa imi spuna de primul/prima prieten/a, mi-ar place.
E frumos sa ai pe cineva langa tine.

| izvordemunte a răspuns:

Mi-ar fi placut sa am frati mai mici.

| Albinuțăă a răspuns:

EU SUNT SINGura.mi.as dori sa am o sora cam de varSta mea! dar si un frate. dar accept situatia!laughing

| Alecsaandrra a răspuns:

Mi.as dori din toata inima sad

| BoBBy a răspuns:

Eu sunt happy uneori mi-as dori uneori nu tongue

| Akid a răspuns:

Eu sunt singura
si am avut frati dar au murit inainte sa ma nasc eusad
au fost gemeni iar eu sunt zodia gemenisadsadsadsadsadsadsadsadcryingcryingcrying

| amo a răspuns:

Nu sunt singura, am un frate mai mare caruia ii fac zile fripte.
Multe a incasat el pentru mine...chiar imi este mila uneori... dar e bine sa ai pe cineva, noi ne tinem de urat unul altuia.

| lovepeace_2477 a răspuns:

Eu sunt si da mi-as dori ff mult un frate sau o sora ar fi foarte frumos sa se intaple dar nu prea cred ca sunt deja mare si mrg oricum mi-as dori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doi baieti, mari care se inteleg foarte bine, se ajuta si se respecta.si o fata mai mica la care tin amandoi ca la ochii din cap.eu am doi frati si o sora, si multumesc Domnului pentru ei.