| Markusfrtt a întrebat:

Cine le are cu relatiile, dezastruoase, cu dragostea dezastruoasa?

3 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salut!

Defineste-ne si noua ''dezastruos'' ala si poate, poate intelegem si te ajutam.

| EcceHomo a răspuns:

Eu le am cu astea, ce vrei să ştii?

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

De obicei oameni fara incredere in sine. Care au probleme emotionale, mentale sau fizice. Sau sunt persoane cu moravuri usoare, dependente sau afemeiatii. O relatie devine dezastruasa cand pui douo persoane care nu au nici un interes cu cealalta, ori sunt obsedati unul de altul, ori apare gelozia si controlul etc.