| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta cu o dedicatie? Am cumparat o carte cadou pentru cineva si am stat cam 20 de minute cu ea deschisa la prima pagina gandindu-ma care ar fi cel mai frumos mesaj de scris pe o carte, in afara de banalul "de la...pentru...". Va rog din suflet sa-mi dati o idee.

Răspuns Câştigător
| lalaghizi a răspuns:

Nu pentru acum ci pentru atunci cand vei mai uita.
Pentru zilele cand vei fi singur si nu ai altceva. Sau cauta o fraza chiar din cartea care o dai cadou sigur gasesti ceva.

5 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

de la o persoana impotanat pentru tine|(sper)pentru o persoan special adica tu cu mesajul nu te voi uita niciodata.

| georgehari a răspuns:

Pentru cine e? Bărbat, femeie, ce vîrstă, ce relaţie aveţi, de cînd vă ştiţi etc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

si ce carte?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

tot ce a zis georgehari + ce carte e? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca atunci cand vei rasfoi aceasta carte iti vei aminti cu drag de toate clipele petrecute impreuna si nu o/il vei uita niciodata pe cea/cel care ti le-a daruit!